Luxuria Astaroth u Kuby Wojewódzkiego
kuba.tvn.pl

 

Luxuria Astaroth to ostatnio jedna z najpopularniejszych postaci w polskim show-biznesie. Młoda celebrytka sławę zdobyła dzięki teledyskom Donatana, pojawiła się również na premierze filmu "Obietnica" wywołując wielkie zainteresowanie fotoreporterów swoją osobą. Widać było, że dziewczyna lubi błysk fleszy i ma apetyt na sławę.

Zobacz: Mroczna Luxuria Astaroth debiutuje na salonach. Pokazała wszystkie tatuaże 

Dziś Luxuria pojawiła się u Kuby Wojewódzkiego. Gwiazdor TVNu skorzystał z zainteresowania modelką i zaprosił ją do udziału w swoim show. Już po zapowiedziach mogliśmy spodziewać się mocnego wywiadu. (zobacz: Luxuria szaleje u Kuby. Wojewódzki: Jesteś blacharą. A ona na to...). Jednak był to tylko przedsmak pikantnej rozmowy. Kuba Wojewódzki zaczął od wizerunku, który jest dość kontrowersyjny:
 

Kuba: Dla wielu jesteś satanistką z Dzień Dobry TVN

Luxuria: Ja pluję szatanowi w twarz!

 

Później już było tylko ostrzej:
 

Kuba: Masz demoniczny image. Do czego ma Cię on zaprowadzić?

Luxuria: To jest artystyczne dla mnie. Piłam swoją krew z okresu, jak chce się zdobyć chłopaka. Oczywiście żartuję, ale czytałam o tym gdzieś. Krew z okresu trzeba wlać do herbaty kolesiowi, gdy to wypije to będzie w Tobie zakochany po uszy. Ja to gdzieś podłapałam w gimnazjum.
 

Luxuria również wyznała, że nie podoba jej się film "Obietnica" w którym wystąpiła, jednak wie, że jej pojawienie się na ekranie, dało dużą popularność. Jak policzył Wojewódzki, jej występ w filmie trwał tylko ponad minutę:
 

I widzisz, ile Ty pracujesz w telewizji na swoje nazwisko? Ja wystąpiłam przez minutę i 25 sekund i wszystkie portale o mnie piszą. Rozumiesz ten fenomen? Ja robię to wszystko dla pieniędzy, dla hajsu. Kto by nie chciał ich mieć? - przekonywała Luxuria
 

Jesteśmy pewni, że po tym wywiadzie imię Luxurii Astaroth jeszcze na długo pozostanie na językach.

Zobacz: Wojewódzki pokazał nową Wodziankę. Jest bardzo młodziutka

Ciężarna Ania Mucha u Kuby: