Księżniczka Eugenia księżniczka Eugenia, Jack Brooksbank
Księżniczka Eugenia
EastNews
Ale metamorfoza!
1/4
Księżniczka Eugenia
EastNews

 

Już niedługo będziemy świadkami kolejnego royal wedding! Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank 12 października będą sobie ślubowali miłość aż po grób. Para jest ze sobą od ponad 6 lat. Na początku 2018 roku ogłoszono ich zaręczyny. Teraz wszyscy odliczają dni do tej wielkiej uroczystości. Oczywiście najwięcej emocji budzi kreacja, w jakiej zaprezentuje się księżniczka Eugenia. Na razie nie wiadomo, kto stoi za projektem sukni. Jedno jest pewne: księżniczka Eugenia z pewnością będzie się prezentowała wyjątkowo. Niestety, nie zawsze tak było. Księżniczka Eugenia oraz jej siostra były nazywane "brzydszymi siostrami Kopciuszka".

Kim dla księżniczki Eugenii jest królowa Elżbieta? Jak wyglądała jej metamorfoza? Odpowiedzi znajdziecie w naszej galerii!

 

POLECAMY: Od teraz będą nierozłączne! Kate i Meghan będą narażone na pierwsze konflikty! Dlaczego?

 

2/4
East News

 

Kim jest księżniczka Eugenia?

 

Księżniczka Eugenia to córka Andrzeja, księcia Yorku (brata księcia Karola - przyp. red.) oraz Sarah Ferguson. Dziewczyna przyszła na świat 23 marca 1990 roku w Londynie. Księżniczka Eugenia ma też starszą siostrę, Beatrycze. Niestety, obie dziewczyny nie cieszyły się zbyt dobrą prasą. Zagraniczne media okrzyknęły je najbrzydszymi księżniczkami w rodzinie królewskiej. Choć Eugenia i Beatrycze pozornie przyzwyczaiły się do tego przydomku, wszystko zmieniło się, gdy u boku księcia Williama pojawiła się Kate Middleton...

3/4
East News

 

Podobno Eugenia i Beatrycze były zazdrosne, że księżna Kate w tak krótkim czasie zdążyła zyskać sympatię mediów. Kate Middleton wyróżniała się na ich tle. Zadbana, wesoła, zawsze gustownie ubrana. Podobno Eugenia i Beatrycze nie mogły znieść porównań do niej. Sytuacja pogorszyła się, gdy do rodziny królewskiej dołączyła jeszcze jedna piękność - Meghan Markle. żona księcia Harry'ego swoim wyczuciem stylu oraz wdziękiem zawiesiła poprzeczkę naprawdę wysoko.

Być może to skłoniło księżniczkę Eugenię do zadbania o siebie. Na ślubie Harry'ego i Meghan 28-latka wyglądała zupełnie inaczej! Schudła, odsłoniła zgrabne nogi. Ten widok wszystkich zaskoczył!

4/4
księżniczka Eugenia, Jack Brooksbank
ONS

 

Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank: ślub

 

Impulsem do zmiany z pewnością był też zbliżający się ślub. 12 października księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank staną na ślubnym kobiercu. Uroczystość odbędzie się w Kaplicy św. Jerzego w Zamku Windsor - tam, gdzie miłość aż po grób ślubowali sobie także Meghan Markle i książę Harry. 

Trzymamy za nich kciuki! :)

Więcej na temat księżniczka Eugenia