Joanna Opozda w białej sukience

Kim jest Joanna Opozda - uczestniczka kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami"? Wiemy, z kim zatańczy!

Joanna Opozda w białej sukience

Kim jest Joanna Opozda? Aktorka znana jest głównie z roli w "Pierwszej miłości", ale teraz będzie miała szansę, aby zdobyć szersze grono fanów. Gwiazda pojawi się w kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami" i zatańczy razem z Kamilem Kuroczko. Czy Joanna Opozda ma szansę podbić serca widzów?

Joanna Opozda - kariera

"Pierwsza miłość" to nie jedyne aktorskie przedsięwzięcie gwiazdy. Aktorka ma na swoim koncie kilka ról w filmach. Całkiem niedawno mogliśmy oglądać Joannę Opozdę w filmie "Disco Polo", w którym zagrała dziewczynę z hotelu "Venecja". W tym samym roku na ekranach kin pojawiła się produkcja z Tomaszem Kotem "Żyć nie umierać", w którym aktorka zagrała epizodyczną rolę pielęgniarki. Pod koniec lutego na ekranach kin widzowie będą mogli zobaczyć "7 rzeczy, których nie wiecie o mężczyznach" z Alicją Bachledą-Curuś i Joanną Opozdą.

Prywatnie gwiazda jest przyjaciółką Patryka Pniewskiego, z którym gra w "Pierwszej miłości" i który występował w poprzedniej edycji "Tańca z Gwiazdami". Niedawno pojawiły się również plotki, że Opozda spotyka się z Baronem z Afromental. Ona jednak nie komentuje swojego  życia prywatnego. Będziecie jej kibicować w tanecznym show?

 

Zobacz: Marina imprezuje z... To nie Wojciech Szczęsny, tylko gwiazda "Pierwszej Miłości"!

 

Joanna Opozda wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"

Joanna Opozda w czarnej bluzce i spódnicy z piórami na czerwonym dywanie
ons.pl

Aktorka ma szansę na wygraną?

Joanna Opozda w białej spódnicy i białej bluzce
Krystian Szczęsny/Polsat

 

Więcej na temat Joanna Opozda
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43