Strajk Kobiet w Warszawie
East News

Kierowca BMW, który potrącił protestujące kobiety w Warszawie jest funkcjonariuszem ABW?! Szokujące ustalenia mediów

Strajk Kobiet w Warszawie
East News

Mężczyzna, który w poniedziałek potrącił dwie protestujące kobiety w Warszawie jest funkcjonariuszem Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego? Do takich informacji dotarł dziennikarz portalu tvn24.pl! Jak na doniesienia mediów zareagowali rzecznik komendanta stołecznej policji i rzecznik ministra koordynatora służb specjalnych? 

Jakie zarzuty usłyszy kierowca BMW?

W całej Polsce od prawie tygodnia trwają protesty przeciwko decyzji Trybunału Konstytucyjnego, który dokładnie 22 października ogłosił, że przepisy dotyczące aborcji w przypadku ciężkiego upośledzenia płodu są niezgodne z Konstytucją. Dwa dni temu podczas protestu Strajku Kobiet w Warszawie doszło do szokującego wydarzenia. Kierowca samochodu marki BMW potrącił dwie protestujące kobiety po czym odjechał z miejsca zdarzenia. 

Potrącił dwie osoby. Jedna z nich została zabrana do szpitala - przekazała wówczas Oktawia Kromer z "Gazyty Wyborczej". 

Policja zatrzymała już kierowcę BMW, a teraz portal tvn24.pl informuje, że jest to funkcjonariusz ABW! 

Nie skomentuję tej informacji, jest ona bez znaczenia dla prowadzonego przez nas postępowania - w rozmowie z portalem powiedział rzecznik komendanta stołecznej policji.

Dziennikarze  tvn24.pl próbowali skontaktować się również z rzecznikiem koordynatora służb specjalnych, jednak ten odpowiedział tylko "Nie komentujemy". 

Jak ustalił portal wciąż nie wiadomo, jakie zarzuty usłyszy kierowca BMW. 

Zobacz także: Przerażające wizje Krzysztofa Jackowskiego zaczynają się spełniać?! "Dojdzie do rękoczynów. Będziemy sobie opowiadać, czym była wolność"

Podczas Strajku Kobiet w Warszawie kierowca BMW potrącił dwie kobiety. Szokujące nagranie z tego wydarzenia pokazało się w sieci:

Według ustaleń mediów jest to funkcjonariusz ABW.

BMW wjechało w tłum protestujących podczas strajku kobiet
East News

 

Więcej na temat policja
Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11