Strajk Kobiet w Warszawie
East News
Newsy

Kierowca BMW, który potrącił protestujące kobiety w Warszawie jest funkcjonariuszem ABW?! Szokujące ustalenia mediów

Kierowca BMW, który potrącił protestujące kobiety w Warszawie jest funkcjonariuszem ABW?! Szokujące ustalenia mediów

Mężczyzna, który w poniedziałek potrącił dwie protestujące kobiety w Warszawie jest funkcjonariuszem Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego? Do takich informacji dotarł dziennikarz portalu tvn24.pl! Jak na doniesienia mediów zareagowali rzecznik komendanta stołecznej policji i rzecznik ministra koordynatora służb specjalnych? 

Jasnowidz Krzysztof Jackowski przewidział śmierć Dawidka! Co jeszcze było w jego wizjach?

Jakie zarzuty usłyszy kierowca BMW?

W całej Polsce od prawie tygodnia trwają protesty przeciwko decyzji Trybunału Konstytucyjnego, który dokładnie 22 października ogłosił, że przepisy dotyczące aborcji w przypadku ciężkiego upośledzenia płodu są niezgodne z Konstytucją. Dwa dni temu podczas protestu Strajku Kobiet w Warszawie doszło do szokującego wydarzenia. Kierowca samochodu marki BMW potrącił dwie protestujące kobiety po czym odjechał z miejsca zdarzenia. 

Potrącił dwie osoby. Jedna z nich została zabrana do szpitala - przekazała wówczas Oktawia Kromer z "Gazyty Wyborczej". 

Policja zatrzymała już kierowcę BMW, a teraz portal tvn24.pl informuje, że jest to funkcjonariusz ABW! 

Nie skomentuję tej informacji, jest ona bez znaczenia dla prowadzonego przez nas postępowania - w rozmowie z portalem powiedział rzecznik komendanta stołecznej policji.

Dziennikarze  tvn24.pl próbowali skontaktować się również z rzecznikiem koordynatora służb specjalnych, jednak ten odpowiedział tylko "Nie komentujemy". 

Jak ustalił portal wciąż nie wiadomo, jakie zarzuty usłyszy kierowca BMW. 

Zobacz także: Przerażające wizje Krzysztofa Jackowskiego zaczynają się spełniać?! "Dojdzie do rękoczynów. Będziemy sobie opowiadać, czym była wolność"

Podczas Strajku Kobiet w Warszawie kierowca BMW potrącił dwie kobiety. Szokujące nagranie z tego wydarzenia pokazało się w sieci:

Według ustaleń mediów jest to funkcjonariusz ABW.

BMW wjechało w tłum protestujących podczas strajku kobiet
East News

 

Instagram
Newsy
Sylwia Grzeszczak o Strajku Kobiet i aborcji w Polsce. Tak szczera jeszcze nigdy nie była!
Sylwia Grzeszczak o Strajku Kobiet i aborcji w Polsce. Tak szczera jeszcze nigdy nie była!

Sylwia Grzeszczak była jedną z gwiazd podczas finału 11. edycji "Tańca z Gwiazdami". W tym samym czasie Polki wyszły na ulicę, aby protestować przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego. Reporterka Party.pl podczas rozmowy z artystką zapytała, czy Sylwia Grzeszczak wspiera strajk Polek. Okazuje się, że piosenkarka ma jasne poglądy na ten temat i nie podoba jej się to, co dzieje się w kraju: Nie podoba mi się to, co się dzieje! Ta sytuacja jest bardzo trudna, mam nadzieję, że to się wszystko uspokoi i ludzie będą mieć możliwość wyboru - powiedziała szczerze Sylwia Grzeszczak. Obejrzyjcie koniecznie wideo i zobaczcie, co jeszcze powiedziała Sylwia Grzeszczak na temat protestów kobiet? Zamierza się zaangażować? Zobacz także :  Modne fryzury na jesień 2020. Sylwia Grzeszczak w "loose curl" zachwyciła na weselu    

BMW wjechało w tłum protestujących podczas strajku kobiet
East News
Newsy
BMW wjechało w protestujących w Warszawie! Sprawca wypadku uciekł! Jest drastyczne nagranie
BMW wjechało w protestujących w Warszawie! Sprawca wypadku uciekł! Jest drastyczne nagranie

Dziś w całej Polsce odbywają się protesty w sprawie wyroku Trybunału Konstytucyjnego odnośnie zakazu aborcji z powodu trwałych i nieodwracalnych wad płodu. W Warszawie doszło do wypadku. Samochód BMW potrącił dwoje protestujących. Jedna z kobiet trafiła do szpitala. Kierowca uciekł z miejsca wypadku.  Zobacz także:  Agnieszka Chylińska w mocnych słowach o wyroku ws. aborcji: "Nie usunęłabym chorego dziecka ale..." Wypadek podczas protestu w Warszawie. Czy są ofiary?  Do mrożących krew w żyłach scen doszło około dziś godz. 17:00 przy ul. Puławskiej. W okolicach skrzyżowania z ulicą Goworka kierowca BMW wjechał w grupę protestujących podczas strajku kobiet. Potrącił dwie osoby. Jedna z nich została zabrana do szpitala - przekazała do ogólnej wiadomości  Oktawia Kromer z "Gazyty Wyborczej".  Zdarzenie to potwierdził Piotr Świstak ze  Stołecznej Komendy Policji w rozmowie z TVN24:  Jedna z nich z drobnymi obrażeniami została przewieziona do szpitala. Druga oddaliła się z miejsca zdarzenia  Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia nie udzielając rannym pomocy. Trwają poszukiwania.  Zobacz także:  Julia Wróblewska w stroju z "Opowieści podręcznej" sprzeciwia się decyzji TK: "Dlaczego tak wulgarnie? Grzeczne już byłyśmy!" Kierowca BMW wjechał w tłum prostestujących i uciekł z miejsca wypadku! Dramatyczne wideo jest dostępne w sieci.  Jedna z potrąconych kobiet trafiła do szpitala. W Warszawie już dawno nie było tak tłumnych protestów. Przeciwko wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego strajkują również znani.   

Julia Wróblewska pobita podczas protestu na Strajku Kobiet
East News
Newsy
Julia Wróblewska została pobita na Strajku Kobiet! "Dostałam w ramiona, biodra i nerki". Napastnicy mieli noże!
Julia Wróblewska została pobita na Strajku Kobiet! "Dostałam w ramiona, biodra i nerki". Napastnicy mieli noże!

Julia Wróblewska brała dziś udział w strajku kobiet w Warszawie. Wraz z tysiącem protestujących sprzeciwiała się decyzji Trybunału Konstytucyjnego w sprawie zakazu aborcji z powodu trwałych i nieodwracalnych wad płodu. Podczas protestu na ulicach Warszawy została pobita!  Dostałam w ramiona, biodra i nerki. Mam sztuczny brzuszek i bez problemu można pomyśleć, że jestem w ciąży. Klasa! - relacjonowała w sieci Koniecznie zobaczcie jej wpis! Zobacz także:  Julia Wróblewska w stroju z "Opowieści podręcznej" sprzeciwia się decyzji TK: "Dlaczego tak wulgarnie? Grzeczne już byłyśmy!" Julia Wróblewska pobita na Strajku Kobiet w Warszawie  Julia Wróblewska relacjonowała w sieci przebieg Strajku Kobiet w Warszawie, na którym się pojawiła. Tysiące manifestujących zablokowało strategiczne miejsca w Warszawie m. in. aleje Jerozolimskie, ul. Świętokrzyską czy ul. Marszałkowską. Nie obyło się bez dramatycznych incydentów. W okolicach ul. Puławskiej samochód potrącił dwie kobiety. Kierowca uciekł z miejsca wypadku.   Dochodziło również do aktów agresji. Ofiarą jednego z nich padła Julia Wróblewska:  Młodzież Wszechpolska bije kobiety. Zostałam popchnięta przez gościa, który był ode mnie większy i silniejszy. (...) P ozdrawiam ONR napie*dalające kobiety. Za*ebisty przykład. Dziękuję za siniaka + mam sztuczny brzuszek i bez problemu można pomyśleć, że jestem w ciąży. Klasa!  - relacjonowała na Instagramie.  Młoda aktorka ostrzegała innych protestujących, aby omijali niebezpieczną okolicę:  Młodzież wszechpolska broni sobie kościółka i wyskakują z nożami na ludzi a policja broni kogo? ICH! Omijajcie okolice teatru Buffo. Już zbladłam, piję wodę, trochę mi...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner