Śledztwo w sprawie śmierci Joan Rivers
ONS

Joan Rivers zaplanowała na swój pogrzeb wielkie show. Nie wszystko będzie możliwe

Śledztwo w sprawie śmierci Joan Rivers
ONS

Wiadomość o śmierci Joan Rivers poruszyła fanów gwiazdy na całym świecie. Wśród nich oczywiście całą plejadę gwiazd, które darzyły ją ogromną sympatią, choć często to właśnie oni byli obiektem jej mocno niewybrednych żartów. Z humorem podeszła jeszcze za życia do tematu swojego pogrzebu, który starannie zaplanowała. Przypomnijmy: Pogrzeb Joan Rivers w niedzielę. Zaplanowała hollywoodzkie show z gwiazdami

Pogrzeb gwiazdy odbędzie się już jutro w Nowym Jorku. Córka Joan nie potwierdziła jeszcze, czy ceremonia zostanie przygotowana zgodnie z wytycznymi matki, która chciała, aby pojawiła się na niej m.in. Meryl Streep i tuzin innych atrakcji w hollywoodzkim stylu. Jedno jest pewne - zabraknie na nim Bobby'ego Vintona. Przyjaciel Joan miał zaśpiewać "Mr. Lonely" zamiast tradycyjnej pieśni pochwalnej wykonywanej na pogrzebach. Vinton przechodzi obecnie ostre zapalenie płuc, ale jego rzecznik prasowy obiecał, że postara się nadrobić swoją nieobecność np. specjalnym nagraniem wideo.

Miejmy nadzieję, że reszta ceremonii przebiegnie zgodnie z ostatnim życzeniem Joan, która kochała hollywoodzki blichtr i potrafiła się z niego śmiać do ostatnich dni.

Zobacz: Będzie śledztwo w sprawie śmierci Joan Rivers. Co poszło nie tak podczas operacji?

Gwiazdy o śmierci Joan Rivers:

Przeładuj

Tomson i Baron w szoku! Występ uczestników "The Voice of Poland" mocno zaskoczył jurorów!

zobacz 01:11