Kadr z serialu "Miodowe Lata"
East News
Newsy

Kiedy odeszła z "Miodowych lat" widzowie byli zrozpaczeni... Agnieszka Pilaszewska przeszła ogromną metamorfozę

Odkąd wystąpiła w kultowym serialu minęły 22 lata. Co dziś dzieje się z gwiazdą "Miodowych lat"? W życiu Agnieszki Pilaszewskiej zaszło wiele zmian.

Agnieszka Pilaszewska doskonale zapadła polskim widzom w pamięć, dzięki roli Aliny Krawczyk w kultowym już serialu "Miodowe lata". Kiedy po trzech latach aktorka zdecydowała się zrezygnować z produkcji, fani byli zdruzgotani, a wokół powodu jej odejścia krążyło mnówstwo plotek. Choć o Cezarym Żaku, czy Arturze Barcisiu, którzy również wcielali się w główne postacie, wciąż jest głośno, o Agnieszce Pilaszewskiej na chwilę słuch zaginął. Jak się okazuje, od tego czasu w życiu gwiazdy zaszły ogromne zmiany, a i ona sama wygląda dziś zupełnie inaczej. 

Zobacz także: QUIZ! Jak dobrze pamiętasz "Miodowe lata"? To test dla wiernych fanów kultowego serialu

Weronika Książkiewicz zgoliła głowę do roli. "Drugi raz bym ich nie obcięła". Pamiętacie, jak wyglądała?

Grała Alinkę w "Miodowych latach". Co dziś dzieje się z Agnieszką Pilaszewską?

Choć Agnieszka Pilaszewska nie zrezygnowała ze swojej aktorskiej kariery, widzowie coraz rzadziej mogli oglądać ją w telewizyji. Jak się okazuje gwiazda stanęła po drugiej stronie kamery - Agnieszka Pilaszewska zaczęła pisać scenariusze. I choć wielu osobom ten fakt mógł umknąć, to spod jej pióra wyszły takie seriale jak "Przepis na życie" z Magdaleną Kumorek, Edytą Olszówką i Borysem Szycem w rolach głównych, "Sama Słodycz" czy kryminalny "Ultraviolet", przy którym pracowała wraz z Igorem Brejdygantem.

Jakiś czas temu grę Agnieszki Pilaszewskiej mogliśmy podziwiać również w francusko-amerykańskiej produkcji Netflixa "The Eddy", gdzie wcieliła się w mamę postaci odgrywanej przez Joanną Kulig. Właśnie tam mogliśmy zauważyć niezwykłą przemianę gwiazdy, która wciąż pozostaje aktywna w mediach społecznościowych.

Jak się okazuje, 22 lata po "Miodowych latach" aktora bardzo się zmieniła, lecz nadal wygląda zachwycająco!

Niestety, ostatni okres - tak jak dla wielu - nie był dla niej zbyt łaskawy. Na swoim Instagramie aktorka chętnie dzieli się z fanami przemyśleniami. W grudniu odniosła się do kolejnych, wprowadzanych w Polsce obostrzeń pisząc:

W każdym razie, jeśli jakiś psychoterapeuta ze świetnymi rekomendacjami chciałby zająć się moim stanem psychicznym to poproszę. Za wymianę barterową. Mam pyszne domowe przetwory, którymi mogę płacić. Jeszcze mam. Trzymajmy się Kochani

W sierpniu Agnieszka Pilaszewska pożegnała swoją teściową, a w październiku jej mama przeszła trzeci udar. Dziś gwiazda podsumowuje 2020 rok i podejmuje nowe postanowienia. Zarzeka się, że jeżeli jeszcze kiedyś udzieli wywiadu, to krótkiego i wyłącznie o sobie jako aktorce, scenarzystce lub powieściopisarce.

Agnieszka Pilaszewska dzięki roli w serialu "Miodowe lata" zyskała ogromną popularność i sympatię widzów. Nieoczekiwanie po trzech latach aktorka odeszła z obsady.

Agnieszka Pilaszewska
ONS.pl

Od tego czasu w żuciu gwiazdy wiele się zmieniło. Poza aktorstwem odkryła w sobie nową pasję jaką jest scenopisarstwo. Do tego, Agnieszka Pilaszewska przeszła ogromną metamorfozę i wygląda zachwycająco. Po jej dawnej, krótkiej fryzurze nie ma ani śladu. 

 

Zobacz także
Jak dziś wygląda Pamela Marszałek z Miodowych lat?

Jak dziś wygląda Pamela Marszałek z "Miodowych lat"? Udzieliła wywiadu i mówi o... kontynuacji serialu! 

Najsłynniejsza mała miss na świecie jest już nastolatką. Jak wygląda 16-letnia Eden Wood?

Była najsłynniejszą dziecięcą miss na świecie! Jak dziś wygląda 16-letnia Eden Wood? Zobaczcie!

 

Kadr z serialu "Miodowe Lata"
East News
Seriale
Jak dziś wygląda Agnieszka Pilaszewska z "Miodowych lat"? Aktorka przeszła niesamowitą metamorfozę!
Serialowa Alinka z "Miodowych lat" jest bardzo aktywna na Instagramie. Zobaczcie, jak dziś wygląda!

Agnieszka Pilaszewska zaskarbiła sobie serca tysięcy fanów dzięki roli Aliny Krawczyk w serialu "Miodowe lata". Razem z Cezarym Żakiem stworzyła fantastyczny duet, który bawił widzów do łez. Jednak od jej występu w hitowym serialu Polsatu minęło już ponad 20 lat! Ciekawe, czy wiecie, jak dziś wygląda! Gwiazda przeszła sporą metamorfozę. Zobaczcie jej najnowsze fotografie!  Zobacz także:   QUIZ! Naprawdę trudny QUIZ z "Miodowych lat"! Myślisz, że wiesz o tym serialu wszystko? Sprawdź się! Jak dziś wygląda Agnieszka Pilaszewska z "Miodowych Lat"?  Agnieszka Pilaszewska w swoim dorobku artystycznym ma mnóstwo kultowych ról serialowych, filmowych i teatralnych, ponadto jest również autorką scenariuszy. Jednak to właśnie rola Alinki w "Miodowych latach" przyniosła jej największą popularność i sympatię fanów. Gwiazda do dziś jest uwielbiana przez widzów, a odcinki "Miodowych lat" z jej udziałem, wciąż są chętnie oglądane. Jednak w ostatnim czasie nie widzieliśmy jej w produkcjach telewizyjnych. Ostatnio Agnieszka Pilaszewska na swoim Instagramie napisała, że czuje się zawodowo bezużyteczna. Oczywiście wpływ na to ma pandemia koronawirusa. No cóż... aktorsko bezużyteczna , w poczuciu nieustannego zagrożenia (zaszczepię się w jakimś... 2027?) zanim zgolę się na łyso i nauczę tańczyć na rurze - zarzucę tę ośnieżoną krainę swoimi mniej lub bardziej udanymi opowieściami. Przykryję Was nimi, dotulę tak, że kolejnej zimy obejdziecie się bez śniegu😌😎💝 Fani oczywiście zostawili aktorce mnóstwo słów wsparcia, pod najnowszym postem.  - Agnieszko, jesteś piękną, wybitną aktorką i piszesz świetne scenariusze.❤️❤️❤️❤️❤️ Całuję❤️❤️❤️❤️ - Proszę...

Miodowe lata kontra Ranczo
EastNews/AKPA
Seriale
Co za fenomen! Oni grali w „Ranczu”, a wcześniej w „Miodowych latach”. Powtarza się kilkanaście nazwisk!
Aktorzy, którzy zagrali w Miodowych latach i w Ranczo!

Mówisz: "Cezary Żak i Artur Barciś", myślisz: "Miodowe lata"? Fani "Rancza" mogliby się z tym sprzeczać, bowiem Żak i Barciś stworzyli również genialny duet w hicie TVP. Ale okazuje się, że nie tylko oni wystąpili w obu wymienionych produkcjach. Nie byłoby w tym nic dziwnego (w końcu Tomasz Kot i Agnieszka Dygant stworzyli duet i w "Niani" i w "Na dobre i na złe"), ale w tym przypadku ilość nazwisk jest naprawdę zaskakująca!  Zobacz także:  QUIZ! Naprawdę trudny QUIZ z "Miodowych lat"! Myślisz, że wiesz o tym serialu wszystko? Sprawdź się! Oni zagrali w "Miodowych latach", a potem w "Ranczu"! Najpierw w telewizji królowały "Miodowe lata". Sitcom Polsatu cieszył się ogromną popularnością. Producenci "Rancza" już wtedy najpewniej dostrzegli wielki potencjał komediowy Artura Barcisia i Cezarego Żaka i zatrudnili ich w kultowej już dziś produkcji TVP. Ale to niejedyne nazwiska, które łączą obie produkcje! Dorota Chotecka zagrała w "Miodowych latach" Danutę Norek, z kolei w "Ranczu" Więcławską. Jej serialowy mąż z "Rancza" to zaś Gwidon, czyli prowadzący teleturniej w "Miodowych latach"! Kasia Żak, po odejściu Agnieszki Pilaszewskiej, w "ML" wcieliła się w rolę żony Karola Krawczyka. W "Ranczu" zagrała Solejukową, czyli żonę Solejuka - w tej roli zaś Sylwester Maciejewski. Ten zaś w "Miodowych..." wcielał się w rolę Zenka Klucznego! A doskonała Marta Lipińska dawała w kości Cezaremu Żakowi i w "Ranczo" jako Michałowa, i w "Miodowych latach" jako teściowa, Zofia Rudnik.  Stasiek w "Ranczu", czyli Aleksander Nader, w "Miodowych latach" zagrał Henryka Sprężynę. Z kolei Wojciech Wysocki to...

Jak dziś wygląda Alinka z Miodowych lat
AKPA
Newsy
Serialowa Alina z "Miodowych lat" zagrała w serialu Netflixa z Joanną Kulig. Jak dziś wygląda? Zobaczcie!
Agnieszka Pilaszewska w serialu The Eddy na Netflixie, zagrała matkę Joanny Kulig. Jak dziś wygląda?

Agnieszka Pilaszewska ponad 22 lata temu wcieliła się w postać Alinki Krawczyk w kultowym serialu "Miodowe lata" (powtórki do dziś emitowane są na kanałach Polsatu). Mimo że po "Miodowych..." Pilaszewska zagrała jeszcze w kilkudziesięciu produkcjach filmowych, serialowych i teatralnych, to jednak rola żony nerwowego motorniczego przyniosła jej największą popularność. Aktorka wraca jednak w wielkim stylu - niedawno zagrała w nowym serialu Netflixa - "The Eddy" - wraz z Joanną Kulig! Jak dziś wygląda Alinka Krawczyk z "Miodowych lat"? Agnieszka Pilaszewska w latach 1998-2001 wcielała się w postać Aliny Krawczyk. Po odejściu z serialu w roli żony Karola zastąpiła ją prawdziwa żona Cezarego Żaka - Katarzyna Żak. Jednak to Pilaszewska skradła serce widzów - jej zabawne teksty i kąśliwe uwagi co do wagi męża są niemal kultowe! Po "Miodowych latach" 55-letnia dziś gwiazda pojawiła się w takich produkcjach jak "Barwy Szczęścia", "Na dobre i na złe" czy "Ucho prezesa". Pisała również scenariusze do "Przepisu na życie" czy "Sama słodycz" w TVN. Niedawno zaś zagrała w serialu Netflixa - "The Eddy" (premiera już 8 maja) - mamę głównej bohaterki (Joanna Kulig): Tej serial to wielka przygoda mojego życia❤️. Począwszy od zdjęć próbnych, czasu spędzonego w Paryżu podczas realizacji, cały czas cieszę się na samo wspomnienie! Joasia Kulig, Alan Poul, Jack Thorne, Amanda Stenberg, Houda Benyamina, Laila Marrakchi, Patrick Spence... jestem wdzięczna za to spotkanie - napisała Agnieszka Pilaszewska w sieci.           Wyświetl ten post na Instagramie.            ...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik