Meghan w Sydney w sukni Oscara de la Renty
East News

Ten szczegół ją zdradził! Wiemy, kiedy Meghan zostanie mamą

Meghan w Sydney w sukni Oscara de la Renty
East News

I wszystko stało się jasne! Wiemy, kiedy dokładnie księżna Meghan Markle zostanie mamą. Wszystko za sprawą magicznego pierścionka księżnej, który został zauważony podczas jednej z uroczystości... O co chodzi? I dlaczego właśnie ten pierścionek wzbudził tyle sensacji?

 

Zobacz: Kate i William nie zostaną rodzicami chrzestnymi dziecka Meghan i Harry'ego!

 

Fani Meghan Markle odnotowali, że księżna podczas Invictus Games, miała na palcu trzy pierścionki - każdy w innym kolorze. Niebieski szafir - oznacza wrzesień (wtedy urodził się Harry), zielony perydot oznacza sierpień (w sierpniu urodziła się Meghan Markle). Diament, czyli trzeci kamień, oznacza miesiąc kwiecień - czy to oznacza, że Meghan właśnie w kwietniu urodzi swoje pierwsze dziecko? Naszym zdaniem, bez powodu by go nie zakładała ;). Zgadzacie się?

Przypomnijmy, Meghan Markle i książę Harry pobrali się w maju tego roku. Ceremonia odbyła się w kaplicy w Windsorze. Na ten dzień czekaliśmy od listopada zeszłego roku, kiedy to ogłoszono zaręczyny gwiazdy Hollywood i brata księcia Williama. W tym wyjątkowym dniu towarzyszyły im  prawdziwe tłumy gości.

 

Więcej: Meghan Markle w czerwonej sukience wyglądała pięknie... do momentu, gdy się odwróciła!

 

I wszystko stało się jasne! Wiemy, kiedy dokładnie księżna Meghan Markle zostanie mamą.

Meghan w Sydney w sukni Oscara de la Renty
East News

Więcej na temat Meghan Markle
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01