Agnieszka Radwańska, Dawid Celt
EastNews

Agnieszka Radwańska bierze ślub już w te wakacje! Znamy szczegóły ceremonii

Agnieszka Radwańska, Dawid Celt
EastNews

Najlepsza polska tenisistka, Agnieszka Radwańska weźmie ślub już w drugiej połowie lipca! Jak ustalił magazyn "Party", Agnieszka Radwańska i jej narzeczony Dawid Celt pobiorą się w Krakowie. Dlaczego właśnie tam? Choć mogłaby wziąć ślub w najbardziej egzotycznych zakątkach świata, na miejsce najważniejszej ceremonii Agnieszka wybrała swoje rodzinne miasto, z którym jest bardzo związana.

Termin ślubu nie jest przypadkowy. Jak ustalił magazyn "Party", tenisistka i jej ukochany pobiorą się tydzień lub dwa tygodnie po zakończeniu Wimbledonu, ulubionego turnieju wielkoszlemowego Agnieszki.

 

Suknia ślubna Radwańskiej

Radwańska uwielbia ubrania od polskich projektantów i do ołtarza pójdzie w sukni polskiej projektantki Agnieszki Maciejak. Na świadkową Agnieszka wybrała swoją siostrę Urszulę, a świadkiem Dawida będzie jego najstarszy brat, Błażej. Mimo przygotowań do ślubu, Agnieszka nie rezygnuje ze startów w zawodach. Ale myślami już dzisiaj jest w Krakowie!

 

Agnieszka Radwańska nie może się doczekać dnia, w którym poślubi Dawida Celta.

Agnieszka Radwańska w butiku Łukasza Jemioła

 

Jakie plany mają Agnieszka Radwańska i Dawid Celt? Co czeka ich jeszcze przed ślubem? Tego dowiesz się z najnowszego numeru magazynu "Party". 

Więcej na temat Agnieszka Radwańska Dawid Celt
Przeładuj

Tamara Arciuch o krytyce jurorów w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Kto jest najostrzejszy? "To zależy od występu..."

zobacz 01:19