Instagram

Kiedy Anna Lewandowska wróci do pracy? Jej przyjaciółka zdradziła wszystko

Instagram

Katarzyna Burzyńska w rozmowie z mediami skomentowała narodziny drugiego dziecka Anny i Roberta Lewanandowskich. Przyjaciółka zdradziła, jak według niej, trenerka poradzi sobie z opieką nad dwójką dzieci. Czy dziennikarka wie, kiedy Anna Lewandowska planuje powrót do pracy? Zobaczcie, co powiedziała Kasia Burzyńska!

Anna Lewandowska po raz drugi została mamą

Dokładnie w środę 6 maja 2020 roku na świecie pojawiło się drugie dziecko Anny i Roberta Lewandowskich. Radosną wiadomość za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazał dumny tata. Dowiedzieliśmy się wówczas, że Anna Lewandowska urodziła drugą córkę- dziewczynka otrzymała piękne imię Laura. Przyjaciele i fani piłkarza i trenerki ruszyli z gratulacjami. Pod zdjęciem Roberta Lewandowskiego z córeczką pojawiło się mnóstwo wpisów. Ani i Robertowi pogratulowała również Katarzyna Burzyńska. Zobaczcie, co powiedziała w rozmowie z "Faktem"!

Ania jest szczęśliwa! Już jej gratulowałam. To wielkie szczęście wśród rodziny i znajomych - przyznała w rozmowie z dziennikiem.

Dziennikarka oceniła przy okazji, jak według niej Ania poradzi sobie z dwójką dzieci!

Ona jest świetnie zorganizowana. Świetnie radziła sobie z jednym dzieckiem, z dwójką też znakomicie sobie poradzi. To jest tytan działań organizacji i myślę, że tutaj będzie wszystko chodziło jak w zegarku - Katarzyna Burzyńska zapewnia w Fakcie.

Kasia Burzyńska została przy okazji zapytana, czy wie, kiedy Anna Lewandowska planuje wrócić do pracy po porodzie. Dziennikarka nie chciała jednak wypowiadać się na ten temat.

Trzeba pytać Anię albo Roberta, ja mogę jedynie pogratulować i się bardzo cieszę, że rodzina im się powiększyła - powiedziała Katarzyna Burzyńska. 

Przypominamy, że dzień po porodzie Anna Lewandowska opublikowała w sieci zdjęcie najmłodszej córeczki i podziękowała za gratulacje.

Zobacz także: Anna Lewandowska i Laura są już w domu! Trenerka pokazała urocze zdjęcie córeczki! Co za usta...

Katarzyna Burzyńska skomentowała narodziny drugiego dziecka Anny Lewandowskiej.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jesteśmy w Dojo! Całą rodziną! Stan @annalewandowskahpba jest brzemienny. W skutkach. Dla nas. Daje nam tak popalić, że 🙈🥵😤😳🤭🥴😵...❗️ Ale ćwiczymy dzielnie💪. Oprócz tego pysznie jemy (och! Jak pysznie!) i się relaksujemy (serio, udaje się! Jest kominek, jest jackuzzi i wokół tak pięknie! I tyle fajnych rodzin. I dzieci, i Panie żłobianki do opieki do nich #luksus #allinclusive #tojestwow). Jest znakomicie! Jest tak, jak być powinno. Dzięki Ci Ania za kolejną świetną inicjatywę❤️❗️ ____________________________________________________ #HealthyMamaCamp #campbyann

Post udostępniony przez Katarzyna Burzyńska-Sychowicz (@katarzyna_burzynska_sychowicz)

W środę 6 maja Anna i Robert Lewandowscy po raz drugi zostali rodzicami.

Robert Lewandowski i Laura Lewandowska
Instagram

 

Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48