Pałac Williama i Kate
youtube/ONS


Książę William i księżna Kate sprawili, że o rodzinie Królewskiej znowu zaczęło się mówić coraz więcej. Najpierw ślub, a potem narodziny ich pierwszego syna były tematami numer jeden nie tylko na Wyspach, ale również na całym świecie. Wiele emocji wzbudzają kreacje w których księżna pojawia się na oficjalnych wyjściach - czasami wybiera drogie kreacje od największych projektantów, a innym razem potrafi zaskoczyć strojem z sieciówki. Przypomnijmy: Księżna Kate pokazała się w taniej sukience. Natychmiast została wyprzedana

W ostatnim czasie wielkie poruszenie w Anglii wywołała informacja, że pałac Kensington Palace w którym mieszka para został wyremontowany za pieniądze podatników. Koszt remontu wyniósł 4 miliony funtów. Pikanterii dodaje fakt, że Kate i William są właścicielami jeszcze jednej rezydencji, którą dostali od królowej. Budynek także przeszedł generalną odnowę w ubiegłym roku.

W ramach zadośćuczynienia otworzono sale pałacowe przed zwiedzającymi. Wnętrza rezydencji możecie zobaczyć na powyższym wideo.

Robi wrażenia, prawda?

Najpiękniejsza rodzina świata opuszcza Australię: