Kelly_Brook_EasyTone_LO_RES (1).jpg

Kelly Brook to kolejna gwiazda, która zdecydowała się na współpracę z marką Reebok i znanym fotografem gwiazd Rankinem. Modelka wzięła udział w najnowszej kampanii Reebok EasyTone.

Kelly Brook, współpracuje z Reebok i EasyTone już od 3 lat. W tym czasie Kelly do codziennych treningów często wybierała buty i ubrania z kolekcji EasyTone. Podczas najnowszej kampanii EasyTone, Kelly dołączyła do grona znanych ambasadorek marki: Evy Mendes i światowej sławy modelki, Heleny Christensen.

Synonimami satysfakcji dla Kelly Brook są atrakcyjny wygląd i dobra forma. - Jestem wielką fanką butów EasyTone! Noszę je już od kilku lat. Są one nie tylko bardzo wygodne, ale też świetnie wyglądają i pomagają mi w codziennych ćwiczeniach. Bardzo się cieszę, że dołączyłam do Heleny Christensen i Evy Mendes w tej kampanii. Obie są niezwykle inspirującymi kobietami, które odniosły wielki sukces.

Pomysłem na sesję najnowszej kolekcji butów i ubrań EasyTone na sezon wiosna/lato 2012 było uchwycenie prawdziwej satysfakcji. Dlatego też Rankin sfotografował Kelly pozującą przy wielkiej misie jej ulubionych truskawek oraz w basenie wypełnionym piłkami do rugby. Obie te rzeczy kojarzą się Kelly z najwyższą satysfakcją!

Więcej na temat sesje EasyTone Kelly Brooke