ONS

Keira Knightley rozstała się z partnerem

ONS

Związki celebrytów nie są proste. Popularność powoduje, że miłość jaka ich łączy jest ciągle na tak zwanym widelcu. Pary muszą dzielić się swoją prywatnością z całym światem. W przypadku związku Keiry Knightley i Ruperta Frienda ich związek musiał stawić czoła problemowi jakim jest rosnąca sława. Niestety, tylko Keira osiągnęła światowy rozgłos. Jej partner, choć również jest aktorem, nie jest tak znany jak ona. Czyżby właśnie dlatego im nie wyszło? Może Rupert zazdrościł partnerce?

Para podjęła wspólną decyzję o rozstaniu na krótko przed świętami Bożego Narodzenia. Doniesienia gazety The Sun potwierdza ojciec aktorki Will Knightley mówiąc 

-  To prawda, Keira i Rupert rozstali się. Niestety tak się złożyło. Byli ze sobą dość długo, a rozstania zawsze są bolesne. Teraz Keira koncentruje się na swojej pracy.

Podobno przyczyną napięć w aktorskim związku była medialna popularność Knightley. Przynajmniej tak twierdzi znajomy pary na łamach The Sun

- Rupert nie znosił, kiedy fotoreporterzy nie odstępowali ich nawet na krok. Keira musiała się z tym pogodzić, ponieważ wie, że staje się coraz sławniejsza. Niestety to zakłóciło harmonię ich związku i w końcu postanowili się rozstać, ale pozostaną przyjaciółmi - wyznał. 

To już nie pierwszy związek, który nie wychodzi ze względu na sukcesy jednego z partnerów. Może rzeczywiście najlepszym rozwiązaniem jest związanie się z kimś kto odnosi podobne sukcesy? Keira miała ostatnio wielu adoratorów, podobno Colin Farrell też był pod wrażeniem tej pięknej aktorki. Myślicie, że długo będzie sama?


 

Więcej na temat Keira Knightley Rupert Friend
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01