Kazimierz Marcinkiewicz trafił do szpitala
ONS
Newsy

Kaziemierz Marcinkiewicz trafił do szpitala!

Niepokojące informacje skomentowała Isabel

Kazimierz Marcinkiewicz trafił do szpitala we Włoszech z podejrzeniem ataku serca! Były premier musiał przejść operację. Informacje o stanie zdrowia Marcinkiewicza w rozmowie z "Newsweekiem" przekazał jego znajomy."Kazik przeszedł operację z piątku na sobotę i wciąż przebywa w szpitalu. Jego stan na szczęście jest już dobry, jest przy nim syn"- przyznał.

Dziennikarze zadzwonili natychmiast do żony Kaziemierza Marcinkiewicza. Para jest w trakcie rozwodu i ma ze sobą niewielki kontakt. Isabel Marcinkiewicz krótko skomentowała  doniesienia o operacji w Super Expressie.

- Życzę Kazimierzowi zdrowia. Zaniepokoiłam się- przyznała w tabloidzie.

Kazimierz Marcinkiewicz i Isabel są w trakcie rozwodu. Para spotkała się ostatnio w sądzie. Żona polityka przyszła wówczas na rozprawę w specjalnym gorsecie ortopedycznym, który musi nosić od chwili wypadku, do którego doszło kilka miesięcy temu. To właśnie wtedy na światło dziennie wyszły problemy w małżeństwie Marcinkiewiczów. Isabel oskarżała męża o to, że się nią nie opiekował. Według doniesień prasy, Isabel żąda od Kazimierza Marcinkiewicza alimentów w wysokości 12 tysięcy złotych.

Zobacz również: Nigdy nie byli kochankami?! Znamy tajemnice z przeszłości Kazimierza i Isabel MarcinkiewiczKazimierz Marcinkiewicz rozwodzi się z żoną, Isabel


Kazimierz Marcinkiewicz rozwodzi się z żoną, Isabel


Kazimierz Marcinkiewicz rozwodzi się z żoną, Isabel

Kazimierz Marcinkiewicz i Izabel Marcinkiewicz na kolejnej rozprawie rozwdowej
Newsy
Co ten rozwód z nimi robi! Wychudzony Marcinkiewicz z brodą jak hipster i to gołe ramię Isabel...
Co ten rozwód z nimi robi! Wychudzony Marcinkiewicz z brodą jak hipster i to gołe ramię Isabel...
Isabel Marcinkiewicz sprzedała pierścionek zaręczynowy
Newsy
Isabel Marcinkiewicz sprzedała pierścionek zaręczynowy od Kazimierza. Za ile?
Ma problemy finansowe?

Isabel Marcinkiewicz ma problemy zdrowotne i finansowe. Dlatego, jak informuje Super Express, musiała sprzedać swój pierścionek zaręczynowy od Kazimierza Marcinkiewicza . Za ile? Według informacji tabloidu Isabel sprzedała swój pierścionek w lombardzie za 400 zł. Problemy Isabel Marcinkiewicz Problemy Isabel rozpoczęły się rok temu, kiedy to po wypadku samochodowym. Do dziś Isabel musi nosić specjalny stalibizator. Musiała mieć pielęgniarkę, której miesięcznie płaciła ponad 2 tys. zł, kolejne kilkaset wydawała na leki, do tego opiekunka, konsultacje lekarskie. Szybko straciła oszczędności - w tabloidzie zdradziła znajoma Isabel Marcinkiewicz. Sama Isabel Marcinkiewicz też narzeka na brak pieniędzy i zdradza, że ma depresję. Mam mieć operację za granicą. Jednak obecnie nie mam pieniędzy na przejazd i pobyt w szpitalu - przyznała była żona Kazimierza Marcinkiewicza. Odczuwam emocjonalne skutki rozwodu i wcześniejszego traktowania mnie przez męża. Od dłuższego czasu leczę się na depresję wywołaną długotrwałym stresem . Przypominamy, że byli już małżonkowie rozwiedli się zaledwie kilka dni temu . Sąd stwierdził wówczas, że obie strony są winne rozpadu ich małżeństwa. Z tym wyrokiem nie zgadza się Isabel, która od samego początku wnosiła o rozwód z orzeczeniem o winie Kazimierza Marcinkiewicza . Żądała alimentów w wysokości 12 tysięcy zł miesięcznie oraz mieszkania na warszawskiej Ochocie.  Jak dowiedział sie Super Express sąd wyznaczył Isabel alimenty w wysokości kilku tysięcy złotych. Była żona Marcinkiewicza nie jest zadowolona z ich wysokości i zamierza wnieść apelacje. Zobacz także: Nigdy nie byli kochankami!? Znamy tajemnice z przeszłości Kazimierza i Isabel Marcinkiewicz.   Isabel Marcinkiewicz sprzedała pierścionek zaręczynowy. Kazimierz Marcinkiewicz na sprawie rozwodowej....

Kazimierz Marcinkiewicz z brodą na rozprawie rozwodowej pod koniec grudnia 2015 roku
Newsy
Isabel Marcinkiewicz i Kazimierz Marcinkiewicz już po rozwodzie. Ale Isabel zapowiada apelację. Dlaczego?
Isabel Marcinkiewicz i Kazimierz Marcinkiewicz już po rozwodzie. Ale Isabel zapowiada apelację. Dlaczego?

Marcinkiewiczowie w końcu rozwiedli się. Jednak okazuje się, że Isabel Olchowicz-Marcinkiewicz  po miesiącach walki w sądzie o duże alimenty i mieszkanie nie jest zadowolona z ostatecznych postanowień. Dlaczego? Powiem tak: kij ma dwa końce. Cieszę się, że się rozwiodłam i jestem już wolną osobą, ale nie jestem do końca zadowolona z wyroku sądu. Nie udało mi się wywalczyć tego, co chciałam i dlatego składam apelację – wyjawiła w rozmowie z Faktem24 Izabela Marcinkiewicz. A czego domagała się była pani Marcinkiewicz? Rozwodu z orzeczeniem o winie Kazimierza Marcinkiewicza, a także alimentów w wysokości 12 tys. zł miesięcznie i mieszkania na warszawskiej Ochocie - o wartości ok. 600-700 tys. zł. Na to nie chciał się zgodzić były premier. Isabel twierdzi, że to wszystko się jej należy. Uważa, że to z jego winy została inwalidką. W grudniu 2015 roku, po tym jak mąż się od niej wyprowadził, umówiła się z nim na lunch. Jadąc na to spotkanie, w nerwach nagle straciła przytomność i uderzyła samochodem w dźwiękochłonny ekran. Do tej pory musi nosi specjalny gorset, bo m a uszkodzony splot barkowy.   Zobacz także: Co ten rozwód z nimi robi! Wychudzony Marcinkiewicz z brodą jak hipster i to gołe ramię Isabel...   Kazimierz Marcinkiewicz po jednej z rozpraw rozwodowych z Isabel miał stan przedzawałowy.   Kazimierz Marcinkiewicz w trakcie rozwodu mocno schudł.   Isabel Marcinkiewicz na każdej rozprawie pokazywała, że ma kłopoty ze zdrowiem.

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner