Kazimierz Marcinkiewicz trafił do szpitala
ONS

Kaziemierz Marcinkiewicz trafił do szpitala!

Kazimierz Marcinkiewicz trafił do szpitala
ONS

Kazimierz Marcinkiewicz trafił do szpitala we Włoszech z podejrzeniem ataku serca! Były premier musiał przejść operację. Informacje o stanie zdrowia Marcinkiewicza w rozmowie z "Newsweekiem" przekazał jego znajomy."Kazik przeszedł operację z piątku na sobotę i wciąż przebywa w szpitalu. Jego stan na szczęście jest już dobry, jest przy nim syn"- przyznał.

Dziennikarze zadzwonili natychmiast do żony Kaziemierza Marcinkiewicza. Para jest w trakcie rozwodu i ma ze sobą niewielki kontakt. Isabel Marcinkiewicz krótko skomentowała  doniesienia o operacji w Super Expressie.

- Życzę Kazimierzowi zdrowia. Zaniepokoiłam się- przyznała w tabloidzie.

Kazimierz Marcinkiewicz i Isabel są w trakcie rozwodu. Para spotkała się ostatnio w sądzie. Żona polityka przyszła wówczas na rozprawę w specjalnym gorsecie ortopedycznym, który musi nosić od chwili wypadku, do którego doszło kilka miesięcy temu. To właśnie wtedy na światło dziennie wyszły problemy w małżeństwie Marcinkiewiczów. Isabel oskarżała męża o to, że się nią nie opiekował. Według doniesień prasy, Isabel żąda od Kazimierza Marcinkiewicza alimentów w wysokości 12 tysięcy złotych.

Zobacz również: Nigdy nie byli kochankami?! Znamy tajemnice z przeszłości Kazimierza i Isabel MarcinkiewiczKazimierz Marcinkiewicz rozwodzi się z żoną, Isabel


Kazimierz Marcinkiewicz rozwodzi się z żoną, Isabel


Kazimierz Marcinkiewicz rozwodzi się z żoną, Isabel

Przeładuj

Czy Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" żałuje udziału w programie?

zobacz 01:04