Patricia Kazadi o swojej diecie

Kazadi stosuje bardzo dziwną dietę

Patricia Kazadi o swojej diecie

Patricia Kazadi jakiś czas temu przeszła ogromną metamorfozę. Prowadząca "You Can Dance" wyraźnie zrzuciła kilka zbędnych kilogramów, zmieniła styl ubierania i fryzurę. W tej chwili Kazadi to jedna z najpopularniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Fanki młodej artystki, która próbuje swoich sił również jako piosenkarka, z pewnością chciałyby dowiedzieć się, jak ich idolce udało się  osiągnąć tak idealną figurę.

Okazuje się, że gwiazda sama jest zaskoczona swoim wyglądem. Kazadi  w rozmowie z "Twoim Imperium" zdradziła bowiem, że jej waga nie różni się od tej sprzed kilku lat.

- Nie wiem, nic nie zrobiłam. Jem pączki, frytki i wegetariańskie hamburgery o każdej porze dnia i nocy, Najśmieszniejsze, że gdy staję na wadze, nie ma dużej różnicy. Wydaje mi się, że po prostu zdrowiej żyję. Wszyscy mówią, że wysmukliła mi się twarz. Nie jest to jednak zasługa diety.

Wierzycie w to, że nowa figura Patricii Kazadii to "zasługa" pączków i frytek? Porównajcie zdjęcia jak Kazadi prezentowała się kilka lat temu w programie "Jak oni śpiewają?" i jak wygląda dzisiaj. Widać różnicę?

Więcej na temat Patricia Kazadi
Przeładuj

"Hotel Paradise": Kto odpadł za szybko? Klaudia El Dursi zdradza, kogo jest jej najbardziej szkoda

zobacz 01:10