Kazadi i Rusin: Oceń ich stylizacje z castingu do "YCD"

Pełną parą ruszyły przygotowania do kolejnej edycji "You Can Dance". Na castingu w Warszawie pojawiło się mnóstwo chętnych. Jurorzy oprócz wnikliwych ocen zadbali, by prezentować się profesjonalnie. Kinga Rusin wybrała eleganckie brązy.  Założyła skórzaną spódnicę z lekkim połyskiem do której zestawiła cienką jedwabną koszulę z transparentymi rękawami.

Ogólnie nie można się przyczepić do tej stylizacji. Jedyne, co odrobinę się gryzie, to czarne pantofle. Naszym zdaniem buty w innymi kolorze świetnie urozmaiciłyby ten look.

Jak widać Kinga całkowicie porzuciła młodzieżowy styl. Niewątpliwie to ogromny plus, po szeroko komentowanych strojach w jakich występowała za czasów, gdy była jeszczde prowadzącą show. Niemniej jednak przy takim młodzieżowym programie, aż się prosi o odrobinę szaleństwa.

Niestety równie poważna była Patrycja Kazadi. Gdyby nie kocie okulary, które dodały stylizacji pazura, pomyślelibyśmy, że wybiera się na bardzo poważną imprezę.

A wy, co myślicie o stylizacji Kazadi i Rusin? Hit, czy kit?


kj

Przeładuj

Poznali się na planie "BrzydUli", do dziś są bardzo szczęśliwą parą! Kim jest o 20 lat starszy partner Julii Kamińskiej?

zobacz 01:27