Kayah o chorobie

"Podejrzewano, że mam białaczkę" dramatyczne wyznanie Kayah!

Kayah o chorobie

Kayah opowiedziała o swoim dramacie sprzed lat! Piosenkarka w jednym z najnowszych wywiadów przyznała, że kilkanaście lat temu lekarze podejrzewali u niej białaczkę. Co więcej, specjaliści mówili wprost, że jej choroba jest na tyle poważna, że wkrótce może umrzeć! Kayah w rozmowie z magazynem "Uroda życia" opowiedziała o wydarzeniach sprzed 13 lat i zdradziła, dzięki czemu, według niej, pokonała groźną chorobę.

 

Kayah wyzdrowiała dzięki szamanowi?!

Artystka w szczerym wywiadzie opowiedziała o swoim dramacie sprzed 13 lat. Kayah nie ukrywa, że była załamana kiedy usłyszała od lekarzy, że może cierpieć na białaczkę. 

(...) podejrzewano u mnie ten typ choroby, który nie kwalifikuje się do przeszczepu. To było 13 lat temu, Roch już chodził do szkoły. Tak bardzo cierpiałam, że nie mogłam patrzeć na kwiaty w doniczkach, bo myślałam: dlaczego one rosną, rozkwitają, a  ja mam umrzeć?- zdradziła Kayah. Zrobiono mi specjalistyczne badania. Wczesne wyniki nie dawały nadziei.

Kayah twierdzi, że w walce z chorobą pomogła jej medycyna niekonwencjonalna!

(...) oczywiście nie byłabym sobą, gdybym nie próbowała metod niekonwencjonalnych. Ktoś namówił mnie na kontakt z szeptuchą, ktoś inny zawiózł do Senegalu, do szamana… Nie umiem powiedzieć, co się stało. W każdym razie nie umarłam. Po kilku miesiącach wyniki krwi się poprawiły - przyznała w "Urodzie życia". 

Wy również wierzycie w działanie niekonwencjonalnych metod leczenia? 

 

Zobacz także: Kayah gorzko o chorobie Hashimoto! Mocno wpływa na jej życie... "Narzuciłam sobie rygor"

 

Kayah walczyła z groźną chorobą.

Kayah, Festiwal Top Of The Top
ONS.pl

 

Artystka wierzy, że szaman pomógł jej pokonać chorobę.

Kayah
East News

Więcej na temat Kayah
Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13