Kayah o chorobie

"Podejrzewano, że mam białaczkę" dramatyczne wyznanie Kayah!

Kayah o chorobie

Kayah opowiedziała o swoim dramacie sprzed lat! Piosenkarka w jednym z najnowszych wywiadów przyznała, że kilkanaście lat temu lekarze podejrzewali u niej białaczkę. Co więcej, specjaliści mówili wprost, że jej choroba jest na tyle poważna, że wkrótce może umrzeć! Kayah w rozmowie z magazynem "Uroda życia" opowiedziała o wydarzeniach sprzed 13 lat i zdradziła, dzięki czemu, według niej, pokonała groźną chorobę.

 

Kayah wyzdrowiała dzięki szamanowi?!

Artystka w szczerym wywiadzie opowiedziała o swoim dramacie sprzed 13 lat. Kayah nie ukrywa, że była załamana kiedy usłyszała od lekarzy, że może cierpieć na białaczkę. 

(...) podejrzewano u mnie ten typ choroby, który nie kwalifikuje się do przeszczepu. To było 13 lat temu, Roch już chodził do szkoły. Tak bardzo cierpiałam, że nie mogłam patrzeć na kwiaty w doniczkach, bo myślałam: dlaczego one rosną, rozkwitają, a  ja mam umrzeć?- zdradziła Kayah. Zrobiono mi specjalistyczne badania. Wczesne wyniki nie dawały nadziei.

Kayah twierdzi, że w walce z chorobą pomogła jej medycyna niekonwencjonalna!

(...) oczywiście nie byłabym sobą, gdybym nie próbowała metod niekonwencjonalnych. Ktoś namówił mnie na kontakt z szeptuchą, ktoś inny zawiózł do Senegalu, do szamana… Nie umiem powiedzieć, co się stało. W każdym razie nie umarłam. Po kilku miesiącach wyniki krwi się poprawiły - przyznała w "Urodzie życia". 

Wy również wierzycie w działanie niekonwencjonalnych metod leczenia? 

 

Zobacz także: Kayah gorzko o chorobie Hashimoto! Mocno wpływa na jej życie... "Narzuciłam sobie rygor"

 

Kayah walczyła z groźną chorobą.

Kayah, Festiwal Top Of The Top
ONS.pl

 

Artystka wierzy, że szaman pomógł jej pokonać chorobę.

Kayah
East News

Więcej na temat Kayah
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01