ONS

Kayah ma problemy ze zdrowiem przez złą dietę!

ONS

Kayah jest artystką, która rzadko pojawia się w mediach. Jednak dziś zrobiła wyjątek i gościła na kanapach "Dzień Dobry TVN". Wizyta była związana z promocją nowej płyty piosenkarki, która ukaże się już w najbliższy wtorek.

W oglądając program dało się zauważyć, że Kayah znacznie zeszczuplała. Jak wiadomo gwiazda ma chorą tarczycę i w jej przypadku wahania wagi nie są niczym dziwnym. Wokalistka w rozmowie wyznała jednak, że ostatnio zmieniła dietę i dzięki temu dziś czuje się rewelacyjnie.

- Mam nową filozofię jeżeli chodzi o gotowanie. Zero glutenu, zero cukru, zero nabiału. Chleb się nauczyłam robić. Jem ziarna, kaszę, warzywa, owoce umiarkowanie, bo zawierają dużo cukru. Mam problemy z tarczycą. Doprowadziłam do pewnych braków w organizmie źle się odżywiając.


Gwiazda wyznała również, że swoją filozofię dotyczącą jedzenia zamierza przekazać innym ludziom w książce, którą być może napisze we współpracy ze znaną blogerką kulinarną.

- Zamierzam z Iwonką, osobą która prowadzi fantastyczny blog Smakoterapia.pl, na którym to leczy różne schorzenia jedzeniem, zamierzamy uświadomić resztę ludzi.


Czyżby książki kucharski i dotyczące zdrowego żywienia były teraz w modzie wśród gwiazd. Mamy nadzieję, że jednak Kayah skupi się na fenomenalnej muzyce, którą tworzy niż doradzaniu w kwestiach diety.

Zobacz: Kayah tłumaczy się z operacji plastycznychKayah na prezentacji Sylwester z Dwójką

 

Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44