Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Kayah wrociła do Pako Sarra
Newsy

Kayah znów jest zakochana! Z kim spotyka się gwiazda?

Będziecie zaskoczeni!

Na początku roku głośno było o tym, że Kayah zostawiła Senegalczyka Pako Sarra. Muzyk ponoć nie był wierny gwieździe.

Jak udało nam się ustalić piosenkarka postanowiła dać Pako jeszcze jedną szansę. Zakochani niedawno widziani byli w jednej z trójmiejskich restauracji. Sarra długo starał się o powrót do łask Kayah, a ta w końcu zdecydowała się na danie mu drugiej szansy. W końcu kiedyś mówiło się, że staną na ślubnym kobiercu.

Myślicie, że tym razem im się uda?

Zobacz: Kayah rozstała się z Pako Sarrem

 Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kayah i Pako Sarr rozstali się
Newsy
Kayah rozstała się z Pako Sarrem
O co im poszło?

Kolejny gwiazdorski związek dobiegł końca. Po Edycie Herbuś i Mariuszu Trelińskim, tym razem wspólną drogę życia zakończyli Kayah i Pako Sarr . Według doniesień dwutygodnika "Show", Pako źle znosił medialne zamieszania . Będąc partnerem wokalistki był nieustannie narażony na śledzących go fotoreporterów. Ale nie to było głównym powodem rozstania. Tabloid twierdzi, że pomiędzy Kayah a Sarrem poszło o... wiarę . Pako jest ortodoksyjnym muzułmaninem, co dla Kayah było trudne do zaakceptowania. I pomyśleć, że jeszcze niedawno Kayah chwaliła się w wywiadach jak to jest "adorowaną, delikatną kobietką" z "satysfakcjonującym" życiem seksualnym. Zobacz: "Jestem zwierzęciem seksualnym. A to z wiekiem nabiera sensu"

Pako Sarr pisze miłosne piosenki dla Kayah
ONS
Newsy
Ukochany Kayah pisze dla niej miłosne piosenki! Tak spełnia warunki wokalistki?
"Wpadł na pomysł, aby jedną z tych piosenek nagrali wspólnie"

O Kayah znowu jest głośno -wszystko za sprawą jej związku z Pako Sarrem . Ostatnio pisaliśmy o tym, że piosenkarka znowu jest zakochana i że wróciła do swojego byłego partnera. Okazało się wówczas, że Kayah postawiła wówczas Pako twarde warunki, które musi spełniać, aby być razem. Jakie to były warunki? m.in. " jeśli Pako chce odzyskać jej serce, musi spełnić następujące warunki: odbierać od niej telefony, gdy jest w mieście i w ogóle ograniczyć nocne wyjścia z kolegami "- zdradziła osoba z otoczenia gwiazdy. Zobacz: Kayah postawiła ukochanemu warunki? Wróci do niego, jeśli... Okazuje się, że partner Kayah robi wszystko, aby ją uszczęśliwić. Według informacji Faktu Senegalczyk pisze dla niej romantyczne piosenki i co więcej, wpadł na pomysł, aby razem wykonać jedną z nich. - To bardzo ujęło Kayah. Nie znała go od tak romantycznej strony. Wpadł na pomysł, aby jedną z tych piosenek nagrali wspólnie. Jest przekonany, że ich romantyczny duet powinien ujrzeć światło dzienn e- zdradził znajomy muzyka. Czekamy więc na ten duet z niecierpliwością! Zobacz: Kayah rozstała się z Pako Sarem

Kayah wychodzi za mąż. Ślub Kayah i Pako Sarra
ONS
Newsy
Kayah podjęła poważną decyzję. ŚLUB NA WIOSNĘ
"Jej suknia ślubna będzie spektakularna"

Ten rok zakończy się z rekordowym wynikiem jeśli chodzi o śluby i ciąże w polskich show-biznesie. Przyszły zapowiada się równie optymistyczne. Jak donosi "Grazia", na wiosnę ślub planuje Kayah . Ta informacja jednocześnie zaprzecza plotkom o kryzysie w związku artystki z ciemnoskórym muzykiem Pako Sarrem , muzykiem z Senegalu. Zobacz: Kayah rozstała się z Pako. O co im poszło? O zaręczynach Kayah i Pako plotkowano jeszcze przed wakacjami, ale żadna ze stron nie potwierdzała informacji. Co więcej, gwiazda nie nosiła nawet pierścionka zaręczynowego tylko dlatego, aby zmylić ciekawskich. Ale podobno przygotowania do ślubu trwają w najlepsze . Na początku grudnia Kayah wybrała się z przyjaciółką do galerii handlowej, gdzie wnikliwie przeglądała magazyny poświęcone modzie ślubnej. Pokazała swoje ulubione modele, a później wspólnie wybierały materiały z których kreacja zostanie uszyta. - Kayah przywiązuje ogromną uwagę do strojów. Nie mam wątpliwości, że jej suknia ślubna będzie spektakularna . Zwłaszcza, że ostatnio bardzo schudła i wygląda świetnie - mówi "Grazii' była stylistka artystki. Ślub ma odbyć się w obrządku kabalistycznym, ponieważ od siedmiu lat Kayah jest wyznawczynią kabały. Na podobne śluby zdecydowały się już Demi Moore i Madonna. Jednak warto dodać, że małżeństwo zostanie w Polsce zalegalizowane dopiero wtedy, gdy para weźmie ślub cywilny. Przypomnijmy, że dzięki Pako Kayah odnalazła w sobie seksualne zwierze w łóżku. Zobacz: "Z wiekiem jestem seksualnym zwierzęciem" Kayah wróciła na szczyt:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner