Katy Perry i Madonna na MET Gala 2015
ONS
Newsy

Katy Perry chce zostać nowym prezydentem Stanów Zjednoczonych

Był już aktor, będzie piosenkarka?

Wiedzieliśmy, że ambicje Katy Perry sięgają wysoko, ale nie, że aż tak bardzo. Czyżby niebawem kobiety z show-biznesu miały rządzić Stanami Zjednoczonymi?
 

Katy Perry spotkała się z Billem Clintonem i George''''em W. Bushem

 
Na trop planów prezydentury Katy Perry wpadliśmy zaglądając na jej Instagrama. :) Właśnie tam gwiazda muzyki wrzuciła zdjęcie z gali World May Hea w Minnesocie, na której uczestniczyła kilka dni temu. I tam spotkała się z byłymi prezydentami USA – prezydentem numer 42, Billem Clintonem i prezydentem numer 43, George''''em W. Bushem. Liczby podajemy nieprzypadkowo, bo Katy Perry opatrzyła zdjęcie stosownym podpisem: „42, 43, 46?!”. Czyżby ostrzyła sobie zęby na Gabinet Owalny?
 

 

42, 43, 46?!

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika KATY PERRY (@katyperry)


 

 

Wybory prezydenckie w USA

 
Wcześniej jednak w 2016 roku Stany Zjednoczone czekają wybory 45. prezydenta. Wiadomo, że tej funkcji nie będzie sprawował Barack Obama, który odejdzie ze stanowiska po dwóch kadencjach. Jedną z kandydatek ubiegających się o nominację demokratów jest Hilary Clinton. Wiadomo, że popiera ją właśnie była żona Russella Branda. A kto po niej? Katy Perry? :)

Kreacje Katy Perry na Super Bowl 2015

Katy Perry na rozdaniu nagród Grammy 2015

Katy Perry i Madonna na MET Gala 2015

Rusin wycięła Lisa ze wspólnego zdjęcia i prowokuje wpisem: Zdjęcie z "Pierwszym Mężem". Iga Lis pokazała oryginał!
Facebook/EastNews
Newsy
Rusin wycięła Lisa ze wspólnego zdjęcia i prowokuje wpisem: Zdjęcie z "Pierwszym Mężem". Iga Lis pokazała oryginał!
Rusin wycięła Lisa ze wspólnego zdjęcia i prowokuje wpisem: Zdjęcie z "Pierwszym Mężem". Iga Lis pokazała oryginał!

Kinga Rusin pokazała zdjęcie sprzed 22 lat z Billem Clintonem i wycięła z niego... Tomasza Lisa! Na Facebooku dziennikarki pojawił się wpis o wyborach prezydenckich w USA. Jednak największą uwagę przykuwa wspomniana wcześniej fotografia. Dlaczego Kinga Rusin  wycięła z niej Tomasza Lisa ? Lis i Rusin byli kiedyś małżeństwem, a teraz utrzymują kontakt tylko ze względu na wspólne dzieci. Czy Rusin dlatego wycięła Lisa ze zdjęcia?  (Zobacz też:  Rusin nie wspomina najlepiej rozwodu z Lisem. Zaskoczyła wyznaniem! ) Kinga Rusin ucięła Tomasza Lisa ze zdjęcia! Oryginalne zdjęcie na swoim Instagramie pokazała... Iga Lis, córka Tomasza i Kingi. Co więcej, Rusin na swoim Facebooku wpis zaczęła dość prowokacyjnie: Pamiątkowe zdjęcie z "Pierwszym Mężem"???  Z czasów kiedy jego żona była "tylko" Pierwszą Damą. Biały Dom, Gabinet Owalny, lipiec 1994 - wspomina Kinga. Dalej Rusin pisze o tym, jaka naprawdę jest Ameryka właśnie teraz: Ameryka to wbrew powszechnej opinii konserwatywny kraj, w którym każdy nosi wprawdzie "buławę w plecaku", ale nie każdy ma ubezpieczenie zdrowotne, gdzie prawo nie gwarantuje nie tylko płatnego urlopu wypoczynkowego, ale nawet macierzyńskiego, gdzie dobra szkoła to zazwyczaj droga szkoła. To kraj, w którym kobiety statystycznie zarabiają znacznie mniej niż mężczyźni na tym samym stanowisku, w którym pomimo politycznej poprawności dobrze ma się i rasizm i seksizm. Mimo tego ten kraj od początku swego istnienia daje ludziom nadzieję na lepsze życie i spełnienie marzeń. Być może dziś w nocy spełni też marzenie Hillary Clinton o byciu pierwszą kobietą prezydentem w jego historii. Dlaczego Kinga Rusin wycięła Tomasza Lisa ze zdjęcia? Wie to tylko ona ;) Ale dla Was mamy obie wersje.    Zobacz także:  To, co Kinga Rusin zrobiła ze swoją córką Igą Lis, powala! Zobacz ZDJĘCIA  ...

Kinga Rusin w Paryżu
Facebook
Newsy
Rusin w Paryżu wśród światowej elity
Co dziennikarka robiła w stolicy Francji?

Ostatnie tygodnie dla polskich celebrytów stoją pod znakiem wyjazdów, a prym wiedzie Francja, gdzie odbywa się obecnie Festiwal Filmowy w Cannes. Ostatnio pokazywaliśmy wam też zdjęcia Kate Rozz , która w Paryżu jadła kolację w towarzystwie m.in. Billa Clintona . Przypomnijmy: Kate Rozz na kolacji z Billem Clintonem Wspomniana kolacja została zorganizowana przez fundację Unitaid i wzięły w niej udział największe nazwiska ze świata francuskiej polityki i biznesu. Pojawiła się tam również Kinga Rusin , która zdała krótką relację z całego wydarzenia na swoim Facebooku. Dziennikarka, podobnie jak Kate Rozz, również zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie z Billem Clintonem, rozmawiała też ze słynnym reżyserem, Lucą Besson''''em. Zdradziła też, że jednym z najprężniejszych sponsorów całego wydarzenia była firm qwant.com, której udziałowcem jest... Kate Rozz. Rusin przeprowadziła również obszerny wywiad z byłą żoną Piotra Adamczyka, który zobaczymy jutro na antenie "Dzień Dobry TVN". Poniżej zdjęcia Kingi Rusin z kolacji Unitaid. Dobrze reprezentuje nas za granicą?   Zobacz też polskie gwiazdy na imprezie w Cannes:

Paulina Krupińska na urodzinach magazynu "Party" i portalu "Party.pl"
ONS
Newsy
Paulina Krupińska cieszy się, że Trump wygrał wybory? Zamieściła zdjęcie z nowym prezydentem USA! Co na to fani?
Paulina Krupińska cieszy się, że Trump wygrał wybory? Zamieściła zdjęcie z nowym prezydentem USA! Co na to fani?

Paulina Krupińska jako bodaj jedyna z polskich znanych osób pochwaliła się zdjęciem z Donaldem Trumpem, który właśnie wygrał wybory prezydenckie w USA. Co napisała przy zdjęciu? Zdjęcie zrobione równo 3 lata temu! Właśnie dzisiaj przypomniał mi o nim FB. Przypadek? 😂 #donaldtrump - czytamy na Instagramie Krupińskiej.   Internauci nie są zachwyceni, że Krupińska chwali się takim zdjęciem. Delikatnie zwracają jej uwagę, że powinna je usunąć. Na twoim miejscu bym je wyrzucił... Nie ma się czym chwalić Ojej. Nie chwalilabym sie takim zdjeciem.... - piszą Krupińskiej internauci. Donald Trump zasłynął podczas kampanii m.in. ze swoich szowinistycznych i seksistowskich poglądów. Wiele kobiet oskarżało go o niestosowne zachowanie. Dlatego wiele pań nie pała do niego sympatią. A Wy co sądzicie o nowym prezydencie USA? Zobacz także: Donald Trump nowym prezydentem USA! Polskie gwiazdy w szoku! Nie brakuje gorzkich komentarzy...   Donald Trump będzie teraz rządził w Białym domu.   Donald Trump wygrał z Hillary Clinton wybory prezydenckie w USA.

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner