ONS

Katy Perry

ONS
Katy Perry uwielbia kolorowe stroje, stylizacje na granicy z przebraniem ze zdrową dozą kiczu. Jednak musimy przyznać, że zazwyczaj są one tak dopracowane i przemyślane, że nikt artystki o kicz nie posądza.

Na światową premierę filmowej wersji Smerfów w Nowym Jorku, Katy postanowiła oddać hołd jedynej kobiecie w krainie niebieskich stworów. Perry założyła króciutką sukienkę z jej wizerunkiem i niebieskie (jak smerfy) pantofle od Christiana Louboutina. Sukienka ta pochodziła z kolekcji duetu Phillipe i David Blond, tworzącego markę "The Blonds", którą Perry upodobała sobie jako twórcę jej scenicznych kostiumów. W kusych kreacjach tej marki występowała już Lady Gaga, Fergie, Christina Aguilera, czy Fergie. Całość dopełniały paznokcie z wizerunkami bohaterów filmu.

Artystka zaprezentowała się także w nowej fryzurze. Katy rozjaśniła swoje ciemne włosy. A długie gładkie pasma zastąpiły twarzowe loki.

Przyznajemy, że stylizacja ta jest nieco zdziecinniała, ale konsekwencja piosenkarki w doborach oryginalnych kreacji sprawiła, że Katy wygląda po prostu słodko.

pijavka

Więcej na temat Katy Perry
Przeładuj

Z okazji urodzin Party.pl Izabela Janachowska wybrała cztery najpiękniejsze suknie ostatnich czterech lat!

zobacz 01:53