Jakub Józefowicz, M jak miłość
Instagram

Łukasz namówi Katię na usunięcie ciąży w "M jak miłość"? Pieniądze na aborcję pożyczy od Budzyńskiego!

Jakub Józefowicz, M jak miłość
Instagram

Wraz z nowym sezonem "M jak miłość" pojawiły się kolejne wątki, wielkie emocje i zaskakujące zwroty akcji. Jak już wiemy, ogromne emocje z pewnością przyniesie wątek Artura, którego już wkrótce zabije młodszy brat Marcina Chodakowskiego. Teraz wszystko wskazuje na to, że sporo będzie się działo również u Katii (Joanna Jarmołowicz) i Łukasza (Jakub Józefowicz)! Ostatnio dowiedzieliśmy się, że w nowym sezonie "M jak miłość" Katia dowie się, że spodziewa się dziecka, a teraz okazuje się, że Łukasz będzie chciał, żeby jego dziewczyna usunęła ciążę! Pieniądze na operacje pożyczy od Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek).

Katia zdecyduje się na aborcję?

Jak informuje portal superseriale.se.pl w 1458 odcinku "M jak miłość" Łukasz zażąda od Katii usunięcia ciąży! Łukasz przyzna, że chce być ze swoją partnerką, ale nie chce jeszcze zakładać rodziny. 

Pragnę być z tobą, ale nie chcę tego dziecka- powie Łukasz. 

Łukasz będzie namawiać Katię do aborcji. Co więcej, chłopak pożyczy od Budzyńskiego sporą sumę pieniędzy na zabieg usunięcia ciąży- Andrzej pomoże przybranemu synowi, chociaż nie będzie wiedział, że Łukasz chce wydać pożyczone pieniądze właśnie na aborcję. Katia weźmie kopertę od Łukasza i powie, że nie chce go znać. 

Spadaj, nic nas już nie łączy!- krzyknie Katia. 

Czy Katia rzeczywiście zdecyzuje się na aborcję? Andrzej dowie się,  że za jego pieniądze Katia ma usunąć ciążę? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"!

Zobacz także: Gwiazda "M jak miłość" walczy z rakiem! Trwa zbiórka na leczenie aktorki. "Sytuacja jest dramatyczna"

Łukasz pożyczy pieniądze na aborcję.

Jakub Józefowicz na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

Katia usunie ciążę?

Instagram

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Diety gwiazd. Kto w ostatnich dniach przeszedł największą metamorfozę?

zobacz 02:10