Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
ONS
Newsy

Kate Rozz imprezuje z Zieniem

Żona Piotra Adamczyka podbija warszawskie salony

Kate Rozz z pewnością nie może narzekać na brak popularności. Odkąd mało znana celebrytka wyszła za mąż za Piotra Adamczyka w mediach pojawia się coraz więcej zdjęć i informacji o niej. Dzisiaj wiemy już, że Kate Rozz to tak na prawdę Katarzyna Gwizdała, która ze światem show-biznesu związana jest od dawna. Okazuje się również, że żona Adamczyka od wielu lat przyjaźni się m.in. z Joanną Przetakiewicz i Maciejem Zieniem, któremu rok temu towarzyszyła na Festiwalu Filmowym w Gdyni.

Rozz i Zień spotkali się również na wczorajszym otwarciu nowej restauracji Chez Belier. W tłumie zaproszonych gwiazd zauważyliśmy żonę Piotra Adamczyka i znanego projektanta, którzy świetnie się bawili i chętnie pozowali do zdjęć.

Wszystko wskazuje na to, że Kate Rozz polubiła polski show-biznes...

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Romans Piotra Adamczyka i Weroniki Rosati
ONS
Newsy
Szok! Piotr Adamczyk i Weronika Rosati MAJĄ ROMANS
Jak wygląda ich relacja?

Chociaż jesień jeszcze się nie rozpoczęła to już zapowiada się gorąco, przynajmniej w show-biznesie. Jak donosi magazyn "Flesz", w najbliższych miesiącach będzie głośno o nowym gorącym romansie Piotra Adamczyka z... Weroniką Rosati . Tylko w ciągu ostatnich kilku tygodni aktorzy regularnie umawiali się na randki. Ostatnio nawet razem spędzili cały dzień, w tym m.in. noc w mieszkaniu Adamczyka. "Show" relacjonuje, że Rosati w minioną sobotę przyjechała po Piotra, a następnie udali się na obiad do jego restauracji Stary Dom w centrum Warszawy. Później urządzili grilla, na którego zaprosili znajomych, a noc spędzili w nowym mieszkaniu Piotra, które to wymienił po rozstaniu z Kate Rozz . Aktor wymienił kawalerkę na apartament na warszawskim Śródmieściu. Weronika i Piotr unikają komentarzy na temat relacji. Podobno Rosati opowiada jednak znajomym, że obecnie przeżywa miłosne uniesienia i jest szczęśliwa. Ciekawe co na to przyjaciółka Weroniki, Kate Rozz? Zobacz: Rosati imprezuje w Cannes z Kate Rozz Tak wygląda życie Weroniki Rosati w Hollywood:

ONS
Newsy
Wiemy jak wygląda pierwszy mąż Kate Rozz
Adamczyk przystojniejszy?

Związek Piotra Adamczyka i Kate Rozz od samego początku wzbudzał ogomną sensację. Kiedy para pojawiła się razem na pierwszej oficjalnej imprezie w mediach rozpoczęły się spekulacje kim jest nowa miłość aktora. Okazało się, że piękna Kate to tak naprawdę Katarzyna Gwizdała. Aktorka pochodząca z Białegostoku ma już za sobą jeden poważny związek. Ukochana Adamczyka wyszła za mąż za Jeana-Manuela Rozana w 2002 roku. Mąż celebrytki to zamożny pisarz i finansista. Para doczekała się również potomstwa. Kate i Jean-Manuel mają córeczkę Mię. Niestety, związek Kate Rozz i jej męża nie przetrwał próby czasu. Para postanowiła sie rozstać po pięciu latach małżeństwa. Rozan zostawił byłej żonie dom, oraz mieszkanie w Paryżu. Dzisiaj, Kate Rozz odnalazła szczęście u boku Piotra Adamczyka, którego poślubiła 8 stycznia 2012 roku.      

ONS
Newsy
Tak kiedyś wyglądała żona Adamczyka (FOTO)
Co za metamorfoza!

O Kate Rozz zrobiło się głośno po tym, jak po raz pierwszy oficjalnie pojawiła się u boku Piotra Adamczyka. Blond piękność rozkochała w sobie aktora z którym kilka miesięcy później stanęła na ślubnym kobiercu. Media wciąż próbują dowiedzieć się czegoś więcej o żonie Piotra Adamczyka. Okazuje się, że Kate to tak naprawdę Katarzyna Gwizdała. Kate wkroczyła na salony i zachwyciła wszystkich swoją urodą. Niestety, ukochana Adamczyka nie zawsze prezentowała się tak dobrze. W najnowszym numerze magazynu "Party" możemy zobaczyć zdjęcie Rozz wykonane w 2007 roku i ku naszemu zdziwieniu, wygląda zupełnie inaczej. Musimy przyznać, że metamorfoza jaką przeszła nowa pani Adamczyk jest ogromna i oczywiście zdecydowanie na korzyść. - Kate marzy o karierze aktorskiej. Dlatego wzorem hollywoodzkich gwiazd zadbała o perfekcyjny wygląd - czytamy w magazynie. Zobaczcie jak prezentowała się Kate Rozz w 2007 roku:                                                                kb

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner