ONS

Czy Kate Middleton stosowała botoks, by wyglądać dobrze po porodzie? Znamy odpowiedź

ONS

Choć od narodzin małej księżniczki Charlotte minął już ponad miesiąc, media nadal żyją tym tematem. Oprócz wszystkich aspektów, dotyczących bezpośrednio owej członkini królewskiego rodu, wiele osób wciąż zastanawia się nad promiennym wyglądem Kate Middleton tuż po porodzie. Przypomnijmy, że księżna Kate pojawiła się wraz z mężem i córeczką w drzwiach szpitala już dziesięć godzin po narodzinach małej księżniczki. Wówczas wszyscy zachwycali się jej świetną formą i rewelacyjnym wyglądem. Zobacz też: Księżna Kate i książę William opuszczają szpital. Pierwszy raz pokazali córkę [FOTO]

W zagranicznych mediach pojawiło się wiele plotek, jakby księżna Kate korzystała z różnych zabiegów medycyny estetycznej tuż po porodzie. Wiele źródeł pisało o botoksie, który miał zapewnić Kate tak cudowny wygląd. Magazyn "Daily Week" postanowił zapytać o tę kontrowersyjną sprawę położną księżnej. Aronę Ahmed zdementowała wszelkie plotki na ten temat.

Zdjęcia przecież zostały zrobione dziesięć godzin po porodzie, a to wystarczająco dużo czasu, by odpocząć i odzyskać zdrowy wygląd - powiedziała. Ona ceni sobie naturalny wygląd i używa jedynie aptecznych sprawdzonych kosmetyków - dodała położna, tym samym stanowczo zaprzeczając stosowaniu botoksu przez księżną Kate.


Myślicie, że to prawda?

Zobacz na Polki.pl: Do ślubu jak Kate Middleton

 

 

Więcej na temat Kate Middleton
Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40