ONS

Kate Middleton trafi na okładkę Voguea?

ONS

Królowa tzw. Biblii Mody, czyli magazynu "Vogue", Anna Wintour podobno z całych sił zabiega o to, aby na okładkę trafiła Kate Middleton. Księżna Kate wzbudziła spore zainteresowanie naczelną amerykańskiego "Vogue'a". Nic dziwnego, bo przecież stylizacje żony księcia Williama od jakiegoś czasu budzą spore dyskusje wśród speców od modowych trendów. Według jednych brytyjska księżna bezpardonowo kopiuje pomysły z magazynów, a według innych jest ich prekursorką. Sytuacja najwyraźniej wzbudziła spore zainteresowanie Wintour.


Anna zaproponowała Kate sesję okładkową. Podobno trwają ostatnie dyskusje nad tym jaki ma przybrać efekt.


- Anna rozmawiała z Mario o nawiązaniu współpracy z Kate. Cały czas naciska go, żeby zrobił jej okładkę. Każdy magazyn chce mieć sesję z Kate i wiele osób uważa, że ostatecznie będzie miał ją amerykański "Vogue". Ale nawet dzięki kontaktom z Mario Testino, nie wiadomo, czy tak się stanie, ponieważ musi to zatwierdzić pałac Buckingham, a jak wiadomo oni są bardzo zapobiegawczy jeżeli chodzi o Kate - donosi osoba z otoczenia Anny w rozmowie z serwisem TMZ.com.


Warto podkreślić, że Kate dostała już raz propozycję sesji dla "Vogue'a", ale brytyjskiego. Wtedy rodzina królewska odrzuciła tę ofertę. To na pewno zafascynowało Wintour, która wiadomo, że lubi zdobywać to, co dla innych jest nie dostępne. Jej szanse w pertraktacji warunków współpracy zwiększa również fakt, że jest naczelną najbardziej prestiżowego magazynu modowego na świecie, a spod jej skrzydeł wyszli np. John Galliano czy Proenza Schouler.


- Księżna odrzuciła szansę pozowania na okładkę brytyjskiego "Vogue'a" tuż przed swoim ślubem. Redaktor magazynu Alexandra Shulman miała nadzieję, że sfotografuje ją Mario Testino i zdjęcia ukażą się w ślubnym wydaniu magazynu, ale Kate odrzuciła tę propozycję -  donosi informator TMZ.com.


Ciekawe czy Kate ustąpi Annie Wintour, o której uznanie w modelingu marzą wszyscy...


chimera

Więcej na temat Vogue Kate Middleton Anna Wintour
Przeładuj

Zobaczymy Dodę w "The Voice of Poland"? Fani bardzo chcą, ona też... Czy pojawiła się propozycja?

zobacz 02:27