Pink podczas występu
East News

Samolot z ekipą Pink rozbił się przy lądowaniu! Dramatyczne wieści z Danii

Pink podczas występu
East News

Samolot amerykańskiej piosenkarki Pink rozbił się przy lądowaniu w Danii! Maszyna po uderzeniu w ziemię stanęła w płomieniach! Według informacji przekazywanych przez agencje, w wypadku na szczęście nikt nie ucierpiał!

Agencje pokazały zdjęcia z lotniska w duńskim Aarhus:

Katastrofa samolotu ekipy piosenkarki Pink
East News

Samolot Pink rozbił się przy lądowaniu

Radio RMF.FM cytuje przedstawiciela organizatora koncertów Live Nation z Norwegii. To właśnie ze stolicy tego kraju, Oslo leciał prywatny samolot piosenkarki. Samej Pink nie było na pokładzie w czasie wypadku. Było na nim jednak 10 osób z jej zespołu i ekipy, z menadżerem na czele.  

Żadnej z dziesięciu podróżujących samolotem osób nic się nie stało – twierdzi w rozmowie z Reutersem Rune Lem, przedstawiciel Live Nation.

Potwierdza to też policja z duńskiego Aarhus, gdzie doszło do katastrofy. Według niej pasażerowie bezpiecznie opuścili pokład. Policja podała też, że wśród podróżujących było czterech Amerykanów, dwie osoby z Australii i jedna z Wielkiej Brytanii.

W środę wieczorem piosenkarka ma wystąpić w duńskim Horsens. Niedawno - w lipcu tego roku - gwiazda dała koncert w Warszawie, na PGE Stadionie Narodowym. Był on częścią jej trasy koncertowej Beautiful Trauma World Tour.

Pink podczas występu
East News

Czytaj także: Zobacz w jakich luksusach mieszka Pink. Posiadłośc gwiazdy robi wrażenie

Więcej na temat Pink wypadek
Przeładuj

Izabela Janachowska niepozwoliłaby korzystać córce z aplikacji randkowych! Wedding plannerka jest bardzo nieufna!

zobacz 03:12