Kasia Zielińska w różowej sukience

Katarzyna Zielińska zmieniła fryzurę? Pokazała zdjęcie w... różowych włosach!

Kasia Zielińska w różowej sukience

Katarzyna Zielińska zszokowała swoich fanów! Chociaż gwiazda od lat nie rozstaje się ze swoimi krótkimi, rudymi włosami, to tym razem postanowiła diametralnie zmienić swój wygląd! Na Instagramie aktorki pojawiło się zdjęcie, na którym prezentuje się w dużo dłuższych i do tego... różowych włosach! Internauci natychmiast zaczęli komentować zmianę w wyglądzie swojej idolki. Czy wszystkim przypadła do gustu? 

Zobacz także: Katarzyna Zielińska z mężem i dziećmi na wycieczce rowerowej, Henio i Aleksander to sama słodycz!

Katarzyna Zielińska pokazała się w różowych włosach!

Katarzyna Zielińska od wielu lat pozostaje wierna swojej krótkiej, rudej fryzurze. Gwiazda zawsze prezentuje się elegancko i z klasą, a szalone zmiany w wyglądzie aktorki raczej się nie zdarzały, poza przefarbowaniem się na blond. Jednak teraz to się zmieniło! Zdjęcie Katarzyny Zielińskiej w różowych włosach rozgrzało internautów, którzy od razu zaczęli komentować jej nową fryzurę. Chyba nikt się nie spodziewał tak radykalnej metamorfozy! 

Mówi się, że gdy kobieta zmienia kolor włosów, coś się zmienia w jej życiu?!🧐
#trueorfalse #pinkhair - podpisała zdjęcie Katarzyna Zielińska.

Pod fotografią pojawiły się komentarze zarówno zwolenników tej metamorfozy, jak i osób sceptycznie nastawionych do tak odważnej zmiany.

- Uwielbiam 😂😘❤️

- Przepiękna 😍

- Oczy te same, a one świadczą o bogactwie duszy🤗💕

- Może różowe sobie odpuść. Widzę róż a Zielina zniknęła 😁😁😁 - komentują obserwatorzy gwiazdy. 

Wygląda jednak na to, że to jedynie peruka pojawiła się na głowie Katarzyny Zielińskiej. Musimy jednak przyznać, że nawet w tak odważnym i nieco szalonym kolorze włosów, aktorka wygląda po prostu pięknie! 

A wy, co o tym myślicie? Czy taka zmiana koloru włosów pasowałaby Katarzynie Zielińskiej na stałe? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mówi się, że gdy kobieta zmienia kolor włosów, coś się zmienia w jej życiu?!🧐 #trueorfalse #pinkhair

Post udostępniony przez Katarzyna Zielińska (@katarzynazielinska)

Aktorka od lat jest wierna swojej krótkiej, rudej fryzurze!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani moi. Dwa miłe tematy. A zresztą, chyba nigdy nie było niemiło?!😜🥰 Bo i po co❤️ Jeśli macie ochotę dowiedzieć się co u mnie w trawie piszczy, to koniecznie zaopatrzcie się w nowy numer Twojego Stylu. Zdjęcia do wywiadu, przyznam Wam, moje ukochane, robiła cudowna kobieta, Marlena Bielińska. A druga sprawa🥰 Za 7 godzin kończy się głosowanie na telekamery. Wszystkim, którzy oddali głos na nasz serial @zawszewartopolsat oraz na moją skromną kandydaturę, BARDZO BARDZO DZIĘKUJEMY😍 Jesteście kochani. To dla mnie ogromne wyróżnienie. Cieszę się, że ja i moja serialowa Dorota możemy wspierać kobiety w całej Polsce i nie tylko. Kto jeszcze nie zagłosował, a ma taką wolę to nie wstrzymujemy Was. Dawajcie. Jeszcze AŻ ( 😝) 7 godzin. Można głosować bezpłatnie na stronie www.telekamery.pl lub wysłać sms❤️ Na serial TK.C5 na numer 7365 Na mnie czyli serialową Dorotę TK.A4 na numer 7365 Na mojego serialowego kolegę Jacka Knapa TK.B2 na numer 7365 Buziaki. Trzymajcie kciuki za nasz serial bo już nie możemy się doczekać drugiej serii❤️❤️❤️ #dziękuje #twojstyl #zapraszam #wywiad #glosowanie #telekamery #workingmom #lovemyjob #lovemylife

Post udostępniony przez Katarzyna Zielińska (@katarzynazielinska)

 

Więcej na temat Katarzyna Zielińska
Przeładuj

Kiedy premiera drugiej części "365 dni"?! Jak koronawirus wpłynął na plany produkcji? Zdradziła Anna Maria-Siekulcka!

zobacz 02:56