Zielińska i Maffashion będą reklamować rajstopy
ONS

Zielińska twarzą marki dla kobiet dojrzałych

Zielińska i Maffashion będą reklamować rajstopy
ONS

Kilka tygodni temu wiele szumu wywołał ślub Katarzyny Zielińskiej. Celebrytka wyszła za mąż za swojego narzeczonego, Wojciecha Domańskiego, a jej ślub był relacjonowany przez lokalne media. Przypomnijmy: Tak wyglądał ślub Katarzyny Zielińskiej

Zainteresowanie wokół jej osoby zaowocowało również kontraktem reklamowym. Jak dowiedziało się AfterParty.pl, Zielińska będzie reklamować rajstopy marki Gatta. W przeszłości produkty tego producenta zachwalały z plakatów m.in. Justyna Steczkowska czy Joanna Horodyńska.

34-letnia aktorka jest jedną z trzech ambasadorek rajstop - obok niej zobaczymy Julię "Maffashion" Kuczyńską i Beatę Tyszkiewicz. Cała trójka promować będzie produkty przeznaczone dla różnych grup wiekowych.
 

Kasia jest idealną osobą do tej kampanii, bo w ciągu ostatnich kilku lat przeszła ogromną metamorfozę. Producenci Gatty po reklamach ze Steczkowską i Horodyńską tym razem chcieli kogoś, kto będzie uosabiał cechy przeciętnej Polki, a nie chłodnej gwiazdy. Uznali, że to właśnie ona będzie najlepszą ambasadorką rajstop dla kobiet około czterdziestego roku życia i chyba ciężko się z nimi nie zgodzić - zdradza osoba z otoczenia aktorki.


Pierwsze efekty kampanii z Zielińską, Maffashion i Tyszkiewicz zobaczymy najwcześniej pod koniec września. Waszym zdaniem Gatta dobrze wybrała nowe ambasadorki?

Gwiazdy na pokazie marek Gatta & Bizuu:

Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33