Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Katarzyna Zielińska w czwartym miesiącu ciąży
ONS
Newsy

Niedziela to ulubiony dzień bliskich ciężarnej Zielińskiej. Nie bez powodu

W którym miesiącu jest aktorka?

Odkąd w mediach pojawiła się informacja o ciąży Katarzyny Zielińskiej, fotoreporterzy nie odstępują jej nawet na krok. Choć aktorka nie potwierdziła oficjalnie plotek, coraz trudniej ukryć jest jej ciążowy brzuszek. Przypomnijmy: Zielińska pierwszy raz z zaokrąglonym brzuszkiem. Kasia już nie ukrywa ciąży

Jak informuje "Flesz", gwiazda jest w czwartym miesiącu. Katarzyna nie zamierza jednak rezygnować z pracy. Aktorka gra obecnie aż w trzech serialach, a na planie pojawia się już o 6 rano. To jednak nie koniec - Zielińska planuje również nagranie aż dwóch płyt, dlatego odpoczynek schodzi na dalszy plan. Jak mówi jej znajoma, błogosławiony stan nie przeszkadza aktorce brać udziału w nowych projektach:

Kasia uważa, że ciąża to nie choroba. Chce pracować tak długo, jak się da. Na razie czuje się świetnie i tak wygląda. Postanowiła się tym zająć teraz, bo wkrótce może mieć jeszcze więcej zajęć. Chce nagrać dwie płyty. Kasia odpoczywa w niedzielę. To dzień tylko dla niej i rodziny. - mówi Fleszowi jej znajoma


Mamy nadzieję, że Kasia się nie przepracuje. 

Zobacz: Ciężarna Zielińska w tabloidzie: Najważniejszy jest płodozmian


Splash Zielińskiej w programie Agaty Młynarskiej: 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Zielińska dostosowuje pracę do ciąży
akpa
Newsy
Ciężarna Zielińska idzie w ślady Kożuchowskiej. Zaplanowała najbliższe miesiące
Aktorka wie jak wszystko pogodzić

Informacja o ciąży Kasi Zielińskiej wywołała w polskim show-biznesie spore zamieszanie. Aktorka wprawdzie zdementowała te doniesienia, ale dobrze poinformowane źródła twierdzą, że to celowe zagranie z jej strony. Gwiazda chce bowiem uniknąć zbyt dużego zainteresowania jej stanem i przejść przez ciążę w spokoju i z dala od kamer. Z uwagi na ciążę Kasia zmieniła już swoje wakacyjne plany. Przypomnijmy: Zielińska przez ciążę zmieniła wakacyjne plany. Pochwaliła się fotkami z urlopu A jak ciąża wpłynie na obowiązki zawodowe Zielińskie? W końcu czekają ją naprawdę pracowite tygodnie na planie "Przyjaciółek" i nowego serialu "O mnie się nie martw". Tygodnik "Gwiazdy" donosi, że aktorka tak umiejętnie ustawiła swój grafik, że gdy ciąża wejdzie już w zaawansowany stan, ona będzie mogła cieszyć się odpoczynkiem. Zielińska zakończy bowiem niedługo zdjęcia do wspomnianych "Przyjaciółek", a w produkcji TVP krągłości ukryje pod obszerną togą - zagra tam w końcu prawniczkę.   Kaśka jest perfekcjonistką. Wszystko zawsze ma dokładnie zaplanowane. Rodzina dla Kasi jest najważniejsza, ale przecież w dzisiejszych czasach nie trzeba dla niej rezygnować z kariery - zdradza znajoma Zielińskiej w rozmowie z "Gwiazdami". Myślicie, że jej ciąża wywoła tyle zainteresowania, co błogosławiony stan Kożuchowskiej? Zobacz: Zielińska do tej pory trzymała restrykcyjną dietę. W ciąży ma bardzo typowe zachcianki Kasia Zielińska po raz pierwszy w ciąży na imprezie:

Katarzyna Zielińska na okładce Flesza
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy
Zielińska jest w ciąży! Gwiazda na okładce "Flesza"
Kiedy urodzi swoje pierwsze dziecko?

Już od dziś w kioskach najnowszy numer "Flesza". Tym razem na okładce magazynu znalazła się Katarzyna Zielińska - aktorka jest w ciąży! Pierwsze dziecko gwiazdy ma przyjść na świat na początku przyszłego roku. To idealny prezent na rocznicę ślubu Katarzyny i Wojciecha Domańskiego , którą para świętowała 3 sierpnia.   Kasia od dawna mówiła, że chce zostać mamą i zawsze podkreślała, że pragnie mieć dużą rodzinę. Kasia czuje się świetnie i nie ma zamiaru zmieniać swoich planów zawodowych. Niedługo też sobie odpocznie, bo wspólnie z mężem wybiera się na urlop. Ale tym razem nie wyruszy w swoje ulubione miejsce, czyli na Bali, tylko znacznie bliżej... na Kretę. To zrozumiałe, bo lot na inny kontynent zająłby prawie dobę, co w obecnym stanie Kasi nie jest wskazane - wyjaśnia w rozmowie z "Fleszem" znajoma Zielińskiej. Aktorka była już też widziana w sklepach z dziecięcymi ubrankami, a uśmiech nie schodził jej z twarzy. "Flesz" z Katarzyną Zielińską już w sprzedaży za jedyne 1,99 złotych. Zobacz: Zielińska odmówiła udziału w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Przyjęła inną propozycję Tak wyglądał ślub Katarzyny Zielińskiej:

Płeć dziecka Katarzyny Zielińskiej
ONS
Newsy
Zielińska jest już w zaawansowanej ciąży. Tabloid ujawnił płeć jej dziecka
Będzie chłopiec czy dziewczynka?

Katarzyna Zielińska początkowo niechętnie komentowała doniesienia o swojej ciąży, wręcz im zaprzeczając. Z czasem jednak, gdy krągłości zaczęły być coraz bardziej widoczne, coraz chętniej eksponuje swój błogosławiony stan. Aktorka pieczołowicie przygotowuje się do roli mamy. Przypomnijmy: Poród Zielińskiej coraz bliżej. Umeblowała już pokój dla dziecka Gwiazda wciąż nie chce zdradzić żadnych szczegółów, ale nieocenione w tej sytuacji okazują się tabloidy, które zdążyły już dowiedzieć się, jakiej płci będzie dziecko Katarzyny. Jak donosi "Fakt", Zielińska już niebawem przywita na świecie syna. Przyszła mama i jej mąż ponoć nie posiadają się ze szczęścia. Spekuluje się, że poród gwiazdy zaplanowany jest na początek przyszłego roku. Zobacz: Bizuu projektuje dla Zielińskiej w ciąży. Jakie Kasia ma wymagania?   Ciężarna Kasia Zielińska na salonach:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner