Katarzyna Zielińska na okładce Flesza
Flesz nr 26/2013

Już jutro w kioskach znajdziecie nowy numer "Flesza". Na okładce ostatniego w tym roku numeru magazynu pojawiła się Katarzyna Zielińska. Aktorka kończy rok z dużymi nadziejami na kolejny - zagra bowiem w nowym serialu! Czy uda się jej pogodzić to z rolą w "Barwach Szczęścia"?

Ponadto "Flesz" postanowił przyjrzeć się postępom w głośnej sprawie Kuby Wojewódzkiego i ataku na niego sprzed kilku miesięcy. Dziennikarz nie pojawił się na własnej rozprawie sądowej, a dziennikarze magazynu sprawdzili dlaczego Wojewódzki zdecydował się na taki krok.

Mamy teraz doskonały czas na podsumowania i w nowym "Fleszu" również ich nie zabraknie. Specjalnie dla czytelników pisma Agnieszka Szulim oceniła dokonania gwiazd w minionych dwunastu miesiącach. Szulim wybrała największe odkrycia i upadki 2013 roku.

Nie zabraknie oczywiście modowych nowinek. Tym razem stylistki magazynu proponują najgorętsze trendy karnawałowe na najbliższy sezon i zimowe hity, które mogą się znaleźć w naszej szafie już za kilkadziesiąt złotych. Jest też niespodzianka - kupon zniżkowy na ubrania popularnej marki Local Heroes! Zobacz: Światowe gwiazdy kochają ubrania polskiej marki

Nowy "Flesz" od jutra w kioskach za jedyne 1,99 złotych.

Ślub Katarzyny Zielińskiej: