Katarzyna Zielińska
ONS.pl

TYLKO U NAS: Trzy miesiące po porodzie Katarzyna Zielińska zachwyca figurą. Wiemy, jakiej diecie ją zawdzięcza!

Katarzyna Zielińska
ONS.pl

Katarzyna Zielińska zachwyca figurą! Aktorka zaledwie trzy miesiące temu urodziła drugie dziecko. Kasia i jej mąż Wojciech Domański powitali na świecie synka Aleksandra. I zaledwie 12 tygodni wystarczyło, by Zielińska odzyskała znakomitą formę i sylwetkę. Jak jej się to udało?

 

Jak donosi magazyn "Party", Kasia zaczęła dbać o swoje ciało już na początku ciąży. Aktorka zrezygnowała z gry w serialu "Barwy szczęścia", więc mogła więcej czasu poświęcać na pielęgnację i przygotowanie odpowiednich posiłków. Jak o siebie dbała?

 

Jak schudła Kasia Zielińska?

Gwiazda przytyła w drugiej ciąży zaledwie 12 kilogramów i duża w tym zasługa diety! Co znalazło się w menu Katarzyny Zielińskiej i jakie aktywności stosowała? Zdradziła tylko nam!

Jeździłam na rowerze - bo to mój ukochany sport, dużo spacerowałam i regularnie chodziłam na masaże - nawet co drugi dzień, żeby zadbać o jędrność skóry. Dodatkowo dobrze nawilżałam ciało, by wzmocnić ten efekt. Przestrzegałam też diety, ale dieta w moim wypadku oznacza po prostu przestrzeganie kilku zasad zdrowego żywienia, np. nie łączenie białek z węglowodanami. Zaznaczam: nie jestem zwolenniczką żadnych restrykcyjnych diet i wyrzeczeń, by miesiąc po porodzie osiągnąć efekt wow - mówi Kasia Zielińska.

 

Zobacz także: Katarzyna Zielińska przefarbowała włosy na blond!

 

Czy aktorka korzystała z pomocy dietetyka i popularnych wśród gwiazd diet pudełkowych?

Starałam się sama gotować, jadłam pięć posiłków dziennie i były to normalne porcje. W moim menu królują warzywa, ryby i mięsa. Przyznaję się, razem z mężem jesteśmy fanami steków. Kocham tez dobre słodycze –i tego sobie nie odmawiam dla uśmiechu. Poza tym jestem testerką wszystkich pyszności przygotowanych przez moją siostrę, która ma swoją własną cukiernię – zdradziła artystka.

Jesteś ciekaw jakie jeszcze aktywności uprawiała Kasia Zielińska i poznać jej przepis na dobrą formę? Sięgnij po nowe "Party".

 

Katarzyna Zielińska zachwyca figurą trzy miesiące po porodzie.

Katarzyna Zielińska
East News

 

Aktorka i jej mąż Wojciech Domański mają dwóch synów: Henryka i Aleksandra.

Katarzyna Zielińska z rodziną na spacerze

Więcej na temat Katarzyna Zielińska
Przeładuj

W niedzielę wybierzemy też pierwszą damę! Kim są i czym zajmują się żony kandydatów na prezydenta?

zobacz 03:19