Katarzyna Zielińska i jej ciążowe zachcianki
ONS

Zielińska ma typowe zachcianki podczas ciąży. Nie dotyczą jednak jedzenia

Katarzyna Zielińska i jej ciążowe zachcianki
ONS

Od jakiegoś czasu media żyją ciążą Katarzyny Zielińskiej, która stara się ukrywać swój ciążowy brzuszek i nie komentuje doniesień temat swojego stanu. Aktorka wzięła przykład ze swojej koleżanki z branży, Małgorzaty Kożuchowskiej, która szczęściem podzieliła się dopiero po narodzinach synka, publikując na Facebooku zdjęcie jego rączki. Zobacz: Kożuchowska pokazała zdjęcie dziecka

Zielińska przez bardzo długi czas zwlekała z decyzją o założeniu rodziny. Było to spowodowane jej dynamicznie rozwijającą się karierą i szeregiem propozycji, jakie otrzymywała. Teraz jednak do nowej roli podchodzi z dużym zaangażowaniem i rozsądkiem. Jak donosi "Fakt", Katarzyna pilnuje diety i nie ma typowych dla kobiet w ciąży zachcianek.
 

Kasia myślała, że będzie miała duży apetyt, ale trzyma się swoich normalnych, zdrowych nawyków żywieniowych. Nie rzuca się ani na czekoladę, ani na śledzie.


To nie zmienia faktu, że aktorka ma pewne zachcianki i kaprysy, dotyczące one jednak innej jej pasji - mody.
 

W ciąży Kasia jeszcze bardziej dba o swój wygląd. Wkręciła się w ciążową modę i wciąż ma ochotę na kupowanie ciuchów. Może to trochę dziwne, ale jej ciążową zachcianką są właśnie nowe ubrania.
 

Zdaje się więc, że spośród wszystkich kobiecych zachcianek, ta akurat jest nieszkodliwa. Zgodzicie się z nami?

Zobacz: Tabloid ujawnił płeć dziecka Zielińskiej
 Ciężarna Zielińska z czerwonym nosem:

Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04