Kasia Sokołowska w saunach Asenso
Mat. prasowe

Kasia Sokołowska pokochała relaks w saunie. To nie tylko najlepsza forma odpoczynku ale również zachwycający design!

Kasia Sokołowska w saunach Asenso
Mat. prasowe

Korzystanie z sauny może być nie tylko wygospodarowaną chwilą dla zdrowia, urody oraz relaksu ale przede wszystkim może stać się integralną częścią codzienności. Coraz popularniejsze są domowe spa wyposażone w supernowoczesne i designerskie przestrzenie. Na takie rozwiązanie zdecydowała się Kasia Sokołowska - kochająca cuda architektury, sztukę oraz dobry design. Podążając za dobrym stylem, reżyserka pokazów mody wybrała sauny ASENSO.

Kasia Sokołowska ambasadorką saun ASENSO

Kasia Sokołowska została ambasadorką marki ASENSO. Producent AS PRODUKT  jest liderem na rynku profesjonalnego projektowania i wykonawstwa basenów oraz stref SPA & Wellness.

O Asenso usłyszałam w zeszłym roku podczas biznesowego spotkania w hotelu Lake Hill w Karkonoszach, w którym pełnię funkcję dyrektora artystycznego. Projekt ujął mnie dobrym designem, niespotykanymi rozwiązaniami. Podobało mi się, że sauny nie wyglądają typowo. Można je dostosować do prywatnego wnętrza, wtopić w architekturę domu

Producent dba o najmniejsze detale, projektując saunę spełniającą wymagania klienta. Wielką wagę przyłożono zwłaszcza do tzw. serca sauny, czyli od doboru odpowiedniego pieca do najmniejszego dodatku. W kolekcji ASENSO, w której zakochała się jurorka "Top Model" znajdziemy sauny wewnętrzne i zewnętrzne. Łącznie ponad 200 różnych modeli.

Cztery style w kolekcji ASENSO

  • URBAN: Kolekcja saun URBAN charakteryzuje się połączeniem zimnego industrialnego, urbanistycznego stylu z gorącym żywiołem sauny. To właśnie ten model upodobała sobie najbardziej ambasadorka ASENSO – Kasia Sokołowska:

Saunowanie zachwyciło mnie kilkanaście lat temu, kiedy po raz pierwszy byłam w Finlandii. To była regularna przyjemność, a potem już pewna rutyna. Cieszę się, że dziś dobrą saunę mam na wyciągnięcie ręki. To wspaniały relaks i oczyszczenie.

  • SCANDI: Sauny charakteryzują się  skandynawską prostotą i funkcjonalnością. Zaprojektowano jest z myślą o użytkowniku, dla którego najważniejsza jest wygoda i dopasowanie funkcjonalności do własnych potrzeb. 
  • ORGANIC: Modele saun z kolekcji Organic idealne są dla osób, które w codziennym pędzie chciałyby odnaleźć równowagę z naturą. Mają za zadanie przywołać sielski klimat i krajobraz, któremu jest najbliżej do natury. Ogromną role odgrywają nawet najmniejsze detale, zaczynając od oświetlenia a kończąc na higrometrach i termometrach, które swoim kształtem mogą przypominać kamienie, idealnie wpasowując się w design.  
  • GLAMOUR: Istnieje również model saun dedykowany miłośnikom szyku i elegancji. Elegancka i luksusowa linia GLAMOUR zachwyca blaskiem diamentów, złotej klasyki i marmuru. 

Więcej o produktach ASENSO TUTAJ. 

Właściciele marki ASENSO nie tylko dbają o same modele saun ale przede wszystkim tworzenie przestrzeni, które sprawią, że klient we własnym domu może poczuć się jak w najbardziej luksusowym spa w otoczeniu natury. Wykorzystywanie naturalnych elementów dodatkowo uwydatnia walory gorących kąpieli. 

Dlaczego korzystanie z sauny jest nie tylko modne ale przede wszystkim zdrowe?

Regularne korzystanie z jej dobrodziejstw pomaga hartować organizm, co poprawia jego odporność, umożliwia pozbycie się zbędnych kilogramów (podczas jednego seansu można spalić nawet do kilkuset kalorii). Ponadto pod wpływem wysokiej temperatury rozluźniają się mięśnie i pozbywamy się całodziennego stresu. Dodatkowo możemy nawet poprawić sobie nastrój, gdyż w cieple nasz organizm produkuje więcej hormonów szczęścia – endorfin. Zimno hartujące organizm po zabiegu sauny fińskiej poprawia ukrwienie organizmu, zamyka rozszerzone naczynka, przywraca przegrzany w saunie organizm do właściwej temperatury - informują producenci

 

Więcej na temat Katarzyna Sokołowska
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39