Katarzyna Skrzynecka
East News

Katarzyna Skrzynecka dołączyła do ekipy serialu "Na dobre i na złe". Wiemy, kogo zagra aktorka!

Katarzyna Skrzynecka
East News

Katarzyna Skrzynecka nie może narzekać na brak zawodowych propozycji. Aktorka po tzw. "narodowej kwarantannie" wróciła na plan ostatniej części kultowej komedii "Kogel mogel 4", a teraz pochwaliła się, że dołączyła właśnie do ekipy serialu TVP2! Gwiazda zagra tam lekarkę, która na specjalne zaproszenie profesora Falkowicza przyleci do Polski. Zobaczcie, co jeszcze zdradziła Katarzyna Skrzynecka na temat swojej roli w serialu!

Katarzyna Skrzynecka zagra w popularnym serialu TVP 2! 

Katarzyna Skrzynecka opublikowała na Instagramie zdjęcie w lekarskim stroju i pokazała scenariusz do serialu "Na dobre i na złe". W ten sposób poinformowała swoich fanów, że dołączyła do ekipy lekarzy w Leśnej Górze:

Szanowni Państwo, z radością dołączam do Szanownej Ekipy Lekarzy szpitala w Leśnej Górze 💙🎞🎬🎥👍 - napisała Katarzyna Skrzynecka na Instagramie.

Aktorka zdradziła też w jaką postać wcieli się w serialu "Na dobre i złe". Okazuje się, że zagra lekarkę, która z Kalifornii przyleci do Leśnej Góry.

W serialu "NA DOBRE I NA ZŁE" w roli Pani Docent Aliny Fisher z Kliniki w Californi, na zaproszenie Profesora Falkowicza 👍👍👍 W nowym sezonie serialu będziemy spotykać się przez wiele odcinków 💙🎬 Od 05:30 rano w pracy 👍👍👍 Scenariusz bardzo emocjonujący i wzruszający.
Do zobaczenia na ekranie już w sierpniowych odcinkach 779, 780 i wielu kolejnych 👍

Zobaczcie, jak Katarzyna Skrzynecka będzie prezentowała się w "Na dobre i na złe"!

Zobacz także: Piotruś i Marlenka Wolańscy z "Kogla Mogla" przeszli metamorfozę. Internauci są oburzeni: "Co oni z was zrobili!?"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Seriale wracają do pracy 👍🎥🎬🎞 na plan !!! To BARDZO MIŁE ZAPROSZENIE 💙 Szanowni Państwo, z radością dołączam do Szanownej Ekipy Lekarzy szpitala w Leśnej Górze 💙🎞🎬🎥👍 w serialu "NA DOBRE I NA ZŁE" w roli Pani Docent Aliny Fisher z Kliniki w Californi, na zaproszenie Profesora Falkowicza 👍👍👍 W nowym sezonie serialu będziemy spotykać się przez wiele odcinków 💙🎬 Od 05:30 rano w pracy 👍👍👍 Scenariusz bardzo emocjonujący i wzruszający. Do zobaczenia na ekranie już w sierpniowych odcinkach 779, 780 i wielu kolejnych 👍 @nadobreinazle.official #serial #medycyna #aktorka #wrolilekarza #naplanie #onset #kręcisię #nadobreinazłe #wpracy #backtowork #doktorAlina

Post udostępniony przez Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka)

Katarzyna Skrzynecka w ostatnim czasie dużo pracuje na planie filmu "Kogel mogel 4"

Maciej Zakościelny i Katarzyna Skrzynecka w filmie "Kogel Mogel"
Instagram

 

 

Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55