Katarzyna Skrzynecka i Paweł Królikowski

Paweł Królikowski wróci do "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Kasia Skrzynecka zabrała głos w sprawie

Katarzyna Skrzynecka i Paweł Królikowski

Katarzyna Skrzynecka trzyma kciuki za zdrowie Pawła Królikowskiego. Aktor trafił do szpitala jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia. Aktorka podkreśliła, że wszyscy w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" czekają na niego, w końcu "nie takie góry już przenosił". Co jeszcze powiedziała Katarzyna Skrzynecka na temat stanu zdrowia kolegi z planu? 

Zobacz także: Antek Królikowski opublikował zdjęcie z tatą Pawłem Królikowskim. Chwyta za serce!

Katarzyna Skrzynecka o Pawle Królikowskim

Zdjęcia do kolejnej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" ruszają już na dniach. Wciąż nie wiadomo czy Paweł Królikowski weźmie udział w produkcji. Aktor przed świętami Bożego Narodzenia trafił na odział neurochirurgii do jednego z warszawskich szpitali i w dalszym ciągu poddawany jest hospitalizacji. 

Stan zdrowia oraz nieobecność aktora spowodowane nagłą chorobą, we wzruszający sposób skomentowała jego koleżanka z planu Katarzyna Skrzynecka: 

Wszyscy w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" czekamy na Pawła. Całym sercem wspieraliśmy go w poprzedniej edycji, kiedy trafił do szpitala, a także podczas rehabilitacji. Paweł jest bardzo dzielny i nie takie góry już przenosił. Co najważniejsze, znajduje się pod opieką najlepszych lekarzy i wierzę, że szybko wróci do zdrowia - zdradziła w rozmowie z Super Expressem.

Kłopoty zdrowotne Pawła Królikowskiego zaczęły się już w 2015 roku. Przeszedł wówczas operację tętniaka mózgu. Jesienią ubiegłego roku przyznał w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", że zaledwie kilka miesięcy wcześniej ponownie trafił do szpitala, a tamtejsi lekarze uratowali mu życie. Niestety w grudniu stan aktora ponownie się pogorszył. 

Kilka dni temu Małgorzata Ostrowska-Królikowska pierwszy raz skomentowała stan zdrowia męża: 

Paweł jest w dobrej formie. Niestety, zostanie jeszcze w szpitalu, bo wkradła się jakaś infekcja. To się zdarza. Konsultuję wszystko na bieżąco z lekarzem - powiedziała w rozmowie z Faktem.

Trzymamy kciuki za szybki powrót Pawła Królikowskiego do zdrowia. 

Zobacz także: Żona Pawła Królikowskiego skomentowała stan zdrowia męża! Co dzieje się z aktorem? "Nadal jest w szpitalu"

Katarzyna Skrzynecka wypowiedziała się o stanie zdrowia Pawła Królikowskiego. Czy aktor zasiądzie przy stole jurorskim nowej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo? 

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - Bartek Kasprzykowski, Paweł Królikowski, Katarzyna Skrzynecka, Małgorzata Walewska

Paweł Królikowski w grudniu trafił do szpitala i wciąż tam przebywa.  Aktor może liczyć na wparcie rodziny w trudnych chwilach. 

Paweł Królikowski trafił do szpitala
ONS

 

Przeładuj

Kim jest Dominic z "Top Model"? Jego ojciec został zamordowany, ojczym przedawkował leki!

zobacz 02:13