East News

Nie uwierzycie w czym Katarzyna Skrzynecka odbierała córkę ze szkoły! "Zdziw i rozdziaw kierowców"

East News

Katarzyna Skrzynecka za pośrednictwem Instagrama podzieliła się niecodzienną sytuacją. Przez nieporozumienie aktorka musiała pilnie jechać do szkoły córki. Zmuszona była pognać tam... ucharakteryzowana na sowę.

Jurorka z programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" nie ukrywa, że jej wygląd wzbudził spore zdziwienie wśród kierowców, którzy ją mijali. Musicie zobaczyć jak wyglądała!

Katarzyna Skrzynecka zaliczyła zabawną wpadkę

Katarzyna Skrzynecka w swoim najnowszym wpisie na Instagramie zdradziła, że do zabawnej sytuacji doszło przez to, że po prostu nie dogadała się ze swoim mężem. Aktorka była pewna, że Marcin Łopucki odbierze ich córkę ze szkoły, z kolei sportowiec myślał, że sprawą zajmie się jego żona. W wyniku nieporozumienia aktorka musiała pojechać po dziecko prosto z nagrań bajki dla dzieci.  Efekt? 

🤣🤣🤣 ...ten moment, gdy dowiadujesz się właśnie, że Twój mąż myślał, że to ty odbierasz dziś dziecko ze szkoły, a ty wiedziałaś, że on.... ale on jest zajęty na drugim końcu miasta i w dodatku @marcinlopucki pojechał dziś skuterem.... 😁 a ty właśnie nagrywasz charytatywną bajkę on-line dla dzieci i AKURAT JESTEŚ SOWĄ ... 🤣🤣😲🤓😈🦉 !!! Wsiadasz, tak jak jesteś i gnasz 🤣 wzbudzając zdziw i rozdziaw sąsiednich kierowców 🤣🤣🤣 Życie z mamusią pracującą w zawodzie aktora nigdy nie jest nudne !!! 🤣🤣🤣🤣🤣- napisała Katarzyna Skrzynecka. 

Historia Katarzyny Skrzyneckiej rozbawiła internautów. Jak komentowali wpis i zdjęcia, na których aktorka pokazała się w stroju sowy?

- Jesteś najlepszą sową jaką można sobie wyobrazić!!!!!!
- Pani Kasiu córcia miała przynajmniej radochę 😀
- No i super 😍 od razu dzień pełen uśmiechu ☺ a córcia cała mama 😍
- Uwielbiam takie akcje🎀❤️
- Kasiu jesteś najlepsza 💙👏👏👏👏👏- komentują internauci.

Zobaczcie sami, jak w przebraniu prezentowała się Katarzyna Skrzynecka! Spójrzcie również na Alikę- pociecha aktorki do już duża dziewczynka!

Zobacz także: Operacja męża i koronawirus w rodzinie Katarzyny Skrzyneckiej. Trudny wywiad z gwiazdą "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Katarzyna Skrzynecka w stroju sowy odebrała córkę ze szkoły.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🤣🤣🤣 ...ten moment, gdy dowiadujesz się właśnie, że Twój mąż myślał, że to ty odbierasz dziś dziecko ze szkoły, a ty wiedziałaś, że on.... ale on jest zajęty na drugim końcu miasta i w dodatku @marcinlopucki pojechał dziś skuterem.... 😁 a ty właśnie nagrywasz charytatywną bajkę on-line dla dzieci i AKURAT JESTEŚ SOWĄ ... 🤣🤣😲🤓😈🦉 !!! Wsiadasz, tak jak jesteś i gnasz 🤣 wzbudzając zdziw i rozdziaw sąsiednich kierowców 🤣🤣🤣 Życie z mamusią pracującą w zawodzie aktora nigdy nie jest nudne !!! 🤣🤣🤣🤣🤣 #jaja #heca #familylove #mojamamazwariowała😃 #actresslife #actress #jestemsową

Post udostępniony przez Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka)

Historia aktorki rozbawiła internautów.

Mąż Katarzyny Skrzyneckiej trafił do szpitala

 

Więcej na temat Katarzyna Skrzynecka
Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59