Newsy

Kasia Skrzynecka jest w czwartym miesiącu ciąży!

Aktorka i Marcin Łopucki na początku przyszłego roku zostaną rodzicami!
Kiedy wielokrotnie pytano Katarzynę Skrzynecką (40) o macierzyństwo, aktorka zawsze odpowiadała to samo: „Jeśli przyjdzie ten szczęśliwy dzień i będę spodziewać się dziecka, nie trzeba będzie o tym zbyt wcześnie mówić, będzie to kiedyś po prostu widać”.

 I stało się! Kiedy ostatnio „Party” spotkało się ze Skrzynecką, nie dało się już nie zauważyć jej pięknego, ciążowego brzuszka. Uśmiechnięta, rozpromieniona i... kwitnąca! 

Kasia jeszcze nigdy nie była tak szczęśliwa. – Gdyby nie zmiana figury, nie odczuwałabym żadnych różnic. Mam energii, sił do pracy i pomysłów co najmniej za dwoje – mówi „Party” gwiazda. Aktorka jest w czwartym miesiącu ciąży, mamą zostanie w połowie stycznia przyszłego roku. Na razie nie wiadomo, jakiej płci jest dziecko, ale maluszek rośnie jak na drożdżach.
 
Pewne jest jednak, że „Skrzynka”, jak mówią o niej przyjaciele, będzie pracować do końca ciąży. – Zawsze z radością  i podziwem patrzyłam na moje koleżanki, które pracowały z brzuszkiem i wyglądały olśniewająco. Ewa Drzyzga prowadziła program w zaawansowanej ciąży, Anna Maria Jopek koncertowała do końca. Z radością czekam na nowe, specjalne fasony kreacji w „Tańcu z Gwiazdami”, bo ruszamy już 4 września – powiedziała „Party” aktorka. 
 
Jednak dzień po naszym spotkaniu w mediach pojawiła się szokująca informacja: „TVN dziękuje Kasi Skrzyneckiej za współpracę przy »Tańcu
z Gwiazdami«. Dziś możemy oficjalnie potwierdzić, że Katarzyna Skrzynecka przekaże honory gospodyni programu nowej koleżance”. Skąd taka decyzja, skoro – jak nieoficjalnie dowiedziało się „Party” – producenci show dobrze wiedzieli, że aktorka spodziewa się dziecka?  
(MT)
Basia Kurdej Szatan w różowym garniturze z mężam
EastNews
Newsy
Basia Kurdej-Szatan w końcu potwierdza ciążę! Jak się czuje? Dlaczego tak długo ją ukrywała? 
Basia Kurdej-Szatan potwierdza ciążę. Ciąża Basi Kurdej-Szatan - jak chce urodzić w czasach pandemii koronawirusa?

Od tygodni plotkowało się, być może Basia Kurdej-Szatan jest w drugiej ciąży. Wiadomo, że gwiazda od dawna planowała powiększenie rodziny. „Staramy się już od półtora roku co najmniej, ale nie wychodzi…”, powiedziała w grudniu zeszłego roku w rozmowie dla „Baby by Ann”. Basia Kurdej-Szatan w ciąży! Jest pierwszy komentarz W końcu jednak się udało! Ale aktorka postanowiła zachować to w tajemnicy przez wiele tygodni. Nie chciała zapeszać. Milczała nawet na początku marca, kiedy pojawiła się na prezentacji wiosennej ramówki Polsatu. Wtedy też dziennikarze pytali ją o ciążę, ponieważ sylwetka artystki wszystkim wydawała się lekko zaokrąglona. Jednak dopiero w rozmowie z „Party” gwiazda po raz pierwszy potwierdza, że spodziewa się drugiego dziecka. Teraz mogę to zrobić, bo jestem spokojniejsza – mówi Barbara. – W pierwszym trymestrze ciąży nie chciałam jeszcze o niej mówić – dodaje. Maleństwo Basi Kurdej-Sztan przyjdzie na świat we wrześniu 2020. W pierwszej ciąży Barbara pracowała do ostatniej chwili. Wtedy nie była jeszcze tak popularna, razem z Rafałem śpiewała w chórze gospelowym, z którym brali udział w programie „X Factor”. Tydzień przed terminem porodu, podczas przerwy w nagraniach, w pokoju hotelowym w środku nocy poczuła skurcze. Pojechali do szpitala. Basia twierdzi, że wtedy nie wyobrażała sobie, by przy porodzie nie było męża. Nie mogło być inaczej! Jak będzie teraz? Bardzo chciałabym rodzić naturalnie i taki mamy plan. Poród to dla mnie trudne, ale i magiczne przeżycie. Jednak jestem przekonana, że natura tak wszystko urządziła, by było to dobre i dla dziecka, i dla mamy. Bardzo bym chciała, żeby Rafał był ze mną także podczas drugiego porodu. Obecnie tatusiowie nie mają wstępu na...

Barbara Kurdej-Szatan i Paweł Deląg w M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy
Barbara Kurdej-Szatan po urlopie macierzyńskim nie wróci na stałe do "M jak miłość"? Co stanie się z Joasią?
Barbara Kurdej-Szatan zdradza, że nie planuje wracać od razu do intensywnego trybu pracy!

W nowym sezonie „ M jak miłość ” na widzów czeka mnóstwo niespodzianek. Kryzys w małżeństwie Zduńskich pogłębi się, Lilka i Mateusz wyprowadzą się z Grabiny, a Joanna będzie w ciąży. Ten fakt jeszcze bardziej skomplikuje życie Chodakowskiej i ostatecznie zdecyduje się na wyjazd do Francji. Zniknięcie Asi z serialu jest związane z urlopem macierzyńskim, jaki niebawem rozpocznie aktorka po narodzinach synka. Teraz okazuje się, że powrót Basi Kurdej-Szatan nie będzie wcale tak szybki. Zobaczcie, na jakich zasadach gwiazda planuje wrócić do serialu! Barbara Kurdej-Szatan po urlopie macierzyńskim będzie jedynie gościem w "M jak miłość"? Barbara Kurdej-Szatan jakiś czas temu wyznała, że tym razem nie zamierza spieszyć się z powrotem do pracy. Po narodzinach pierwszej córki aktorka miesiąc po porodzie wróciła na plan programu „X Factor”. Teraz planuje nieco inny scenariusz! Kiedy [Hania] miała miesiąc, wróciliśmy do nagrań, więc było intensywnie i nerwowo. Dlatego teraz chciałabym, żeby wszystko po narodzinach naszego drugiego dziecka potoczyło się o wiele spokojniej i wolniej - mówiła Barbara w wywiadzie w „Party”. Aktorka jest pewna, że tym razem jej powrót nie będzie tak intensywny jak przy pierwszym dziecku: Nie wiem dokładnie, kiedy wrócę do pracy. Myślę, że jeżeli to będzie w miarę szybko, to będą to pojedyncze dni zdjęciowe, które naprawdę wymagają mojej obecności. Na pewno nie chcę wracać tak szybko do tak intensywnego trybu pracy. - powiedziała aktorka w wywiadzie z portalem "Jastrząb Post". Wygląda na to, że Barbara Kurdej-Szatan faktycznie w serialu "M jak miłość" będzie gościła sporadycznie. Zapewne wątek z wyjazdem Joanny za granicę zostanie przedłużony, a to oznacza,...

Newsy
Szczęście przez łzy Katarzyny Skrzyneckiej
Uśmiechnięta i zrozpaczona. Kocha i cierpi. Życie Katarzyny Skrzyneckiej to prawdziwa huśtawka. Chociaż znalazła miłość u boku nowego mężczyzny, to codziennie płacze, walcząc o zdrowie chorej mamy.

Niedzielny wieczór, kolejny odcinek „Tańca z gwiazdami”. Katarzyna Skrzynecka (38), jak zwykle roześmiana, namawia widzów do głosowania na uczestników show. Mało kto wie, że gdy kończy się nagranie, uśmiech znika z twarzy „Skrzynki” (tak o niej mówią przyjaciele – przyp. red.). Ostatni rok był chyba najgorszy w jej życiu. Najpierw rozwód, teraz walka z ciężką chorobą ukochanej mamy. Na szczęście znalazła osobę, która jest dla niej wsparciem. To jej miłość – Marcin Łopucki. Pora pozbierać się po błędach Nowe uczucie Skrzyneckiej rodziło się bardzo powoli. I nic dziwnego – rok temu, 15 marca 2007 roku, Sąd Okręgowy w Warszawie po jednej rozprawie ogłosił koniec małżeństwa aktorki ze Zbigniewem Urbańskim, przystojnym oficerem z Komendy Głównej Policji. Skrzynecka mocno przeżyła rozstanie. Małżeństwem byli przez ponad trzy lata. Już kilka miesięcy przed rozwodem policjant wyprowadził się z mieszkania aktorki. Wkrótce zamieszkał z nową partnerką. Z wpisu na stronie internetowej Katarzyny Skrzyneckiej jasno wynika, że to eksmąż podjął decyzję o rozstaniu: „Zbyszek był w moich oczach wspaniałym, wartościowym człowiekiem, z którym zdecydowałam się być do końca życia. W niczym się na nim nie zawiodłam, ani jako żona, ani jako przyjaciółka. Widać, Zbyszek znalazł powody, dla których nie czuł się w tej rodzinie szczęśliwy. Pozostaje mi jedynie uszanować wybór i decyzję męża o rezygnacji z naszego małżeństwa. Choć ciężko mi jest się z tym pogodzić”. – To wydarzenie podłamało ją, ale wiedzieliśmy, że „Skrzynka” jest silna i da sobie radę – opowiada jedna z bliskich koleżanek aktorki. Po rozstaniu aktorka unikała rozgłosu. Długo nie chciała opowiadać o bólu i emocjach, jakie przeżywała. Po...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner