Kasia Skrzynecka w różowej sukience

Katarzyna Skrzynecka schudła 10 kg! Zobacz, jak dziś wygląda!

Kasia Skrzynecka w różowej sukience

Katarzyna Skrzynecka zawsze miała kobiece kształty i wydawało się, że nie zamierza nic zmieniać w swoim wyglądzie. Jednak od jakiegoś czasu na Instagramie aktorki widać było, że sporo schudła. Na najnowszym zdjęciu gwiazda pokazała spektakularną metamorfozę i otwarcie napisała, że udało jej się już schudnąć 10 kg, a planuje osiągnąć założony cel i stracić 20 kg! Zobaczcie, jak teraz wygląda...

Na jakiej diecie schudła Katarzyna Skrzynecka?

Katarzyna Skrzynecka opublikowała na Instagramie obszerny wpis, w którym wyjaśniła swoim fanom, że od 5 tygodni jest na detoksie wegańskim. Okazuje się, że pomaga on nie tylko zrzucić wagę, ale doskonale sprawdza się przy kłopotach ze zdrowiem i poprawia kondycję organizmu:

5 tygodni 🥗 - 10kg 🥗😊 Fajnie 👍 Cieszę się ☀️ Trochę widać po ramionach... nogach... po smuklejszej paszczęce też 😉😉😉 To zaledwie połowa drogi 👍👍👍 i niełatwo ... Detoks wegański bardzo skuteczny 👍👍👍 i wyprowadza z różnych kłopotów zdrowotnych 👍 - napisała na  Instagramie aktorka. 

Gwiazda przyznała, że wcale nie jest jej łatwo trzymać się wyznaczonej diety, bo ciężko jej było zrezygnować z mięsa. Jednak motywacja jest na tyle silna, że Katarzyna Skrzynecka jest coraz bliżej osiągnięcia zamierzonego celu:

Ale MIĘSOŻERCOM jak ja, która kocham chude mięso, ryby, owoce morza, jajko i mleko... baaardzo tęskno wytrzymać rzetelnie CAŁKOWICIE BEZ tych produktów 🥗💚 Jestem mięsożercą, Tyranozaurus Rex 😉 MUSZĘ POLOWAĆ 😉 Drapieżnik jeno na liściach to trudne wyzwanie 🦁 Powoli mentalnie i temperamentem zamieniam się w lamę (zwierzę lamę😉) a zawsze byłam babą piorun 😉 Ale daję radę 👍👍👍 Gdy wytrwam i osiągnę założony cel -20! Może osiągnę... 😊💚  - dodała gwiazda.

Internauci pytają Katarzynę Skrzynecką o zasady diety

Fani aktorki są zachwyceni metamorfozą i pytają o szczegóły diety: Czyżby to post Dąbrowskiej? Gwiazda szybko wyjaśniła na czym polega jej detoks wegański i odpowiedziała:

Dobra zbalansowana dieta, bliska zasadom detoksu Dr Dąbrowskiej 👍💚 Zero pieczyw, zero jakichkolwiek produktów mącznych, zero cukru, zero mięsa, zero mleka, zero serów i nabiału, zero jajek, zero ryb i owoców morza. 💚💚💚 Czyli wszystkiego , co baaardzo lubię prócz słodyczy i pieczyw bez których żyję ZAWSZE - napisała Katarzyna Skrzynecka

Efekty tej metamorfozy Katarzyna Skrzynecka pokazała na Instagramie. Różnica jest bardzo duża. Gwiazdę w nowym wydaniu  będziemy mieli okazję podziwiać w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Już się nie możemy doczekać!

Zobacz takżeDiety polskich gwiazd! Jaki jest sekret ich smukłej sylwetki? Rekordzista schudł aż 160 kg!

 

Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się efektami diety.

Katarzyna Skrzynecka schudła
Instagram

Aktorka wygląda doskonale! 

Katarzyna Skrzynecka metamorfoza
Instagram

Tak gwiazda prezentowała się jeszcze w styczniu!

Katarzyna Skrzynecka na premierze
EastNews

 

Więcej na temat Katarzyna Skrzynecka
Przeładuj

Anna Mucha w półfinale "Czaru Par"! "Małżeństwo to jest obóz przetrwania"

zobacz 00:30