Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Katarzyna Skrzynecka o sposobie na paparazzi
ONS
Newsy

Skrzynecka też ma sposób na paparazzi. Pozwala im na jedną rzecz

Jak z fotoreporterami walczy Katarzyna?

Paparazzi uwielbiają fotografować gwiazdy podczas sytuacji prywatnych. Jedną z aktorek, która postanowiła wytoczyć im otwartą wojnę, jest Anna Przybylska, która złożyła nawet doniesienie do prokuratury w sprawie śledzenia jej dzieci przez fotoreporterów. Postępowanie zostało jednak umorzone. Przypomnijmy: Sąd podjął decyzję w sprawie wojny Przybylskiej z paparazzi. Kto wygrał ten spór?

Paparazzi towarzyszą również na co dzień Katarzynie Skrzyneckiej. Jako osoba publiczna aktorka zdaje sobie sprawę, że może wzbudzać zainteresowanie. Nie rozumie jednak, dlaczego fotografowie chcą robić zdjęcia jej córce, Alikii. Gdy zauważy, że któryś z nich towarzyszy im podczas spaceru, podchodzi do niego i go upomina:

Podchodzę do takiego pana i grzecznie proszę, że jeśli chce zrobić zdjęcie, to tylko mnie, bo to nieuniknione w moim zawodzie - mówi w rozmowie z "Show"


Aktorka przyznała również, że w ciąży przytyła kilka kilogramów, których do tej pory nie udało jej się zrzucić. Woli spędzać czas z córką niż na siłowni:

Przybyło mi kilka dodatkowych 5-6 kilogramów. Jednak jeśli między zajęciami w pracy mam trzy godziny wolnego i wybór czy biec na siłownię czy do córki, to oczywiście, że wybiorę to drugie. Dopiero gdy Alisia pójdzie do przedszkola, zyskam więcej czasu i będę mogła uprawiać sport. Przecież pięć kilogramów to nie dramat. Nie to jest w macierzyństwie najważniejsze.  - mówi aktorka


Zgadzacie się z Katarzyną?

Zobacz: Skrzynecka w jury "TTBZ" to prawdziwa osa! Nie spodziewaliśmy się tego po niej
 


Kasia Skrzynecka z rodziną na spacerze:

Córka Skrzyneckiej przyłapała ją na seksie
ONS
Newsy
Córka Skrzyneckiej i Łopuckiego nakryła ich na seksie. Jej reakcja była bezcenna
Zaskakujące wyznanie gwiazdy

Już za kilka tygodni zobaczymy Kasię Skrzynecką w drugiej edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Gwiazda przed intensywnym okresem pracy postanowiła nieco odpocząć i wraz z mężem wybrała się na romantyczne wakacje do ukochanej Grecji. Przypomnijmy: Skrzynecka przytyła, ale nie rezygnuje z bikini. Tak odpoczywa z mężem na urlopie za granicą Swoimi przemyśleniami z rodzinnego wyjazdu Skrzynecka postanowiła podzielić się w felietonie, który znajdziemy w nowym numerze magazynu "Party". Aktorka mówi w nim głośno o dylematach, które stoją przed każdą matką wybierającą się w dłuższą podróż z małym dzieckiem. Naszą uwagę zwrócił jednak jeden z końcowych fragmentów. Katarzyna wyznaje bowiem bez ogródek, że podczas wakacji jej córka przyłapała ją na seksie z ukochanym. Jej reakcja była absolutnie bezcenna i urocza jednocześnie.   Po pełnym zdobywania świata dniu piękna, gorąca noc i cykady. Pocałunki i romantyczne westchnienie miłości w ramionach męża i słodki głosik smacznie śpiącej obok w aneksie do naszego pokoju w swoim łóżeczku córeczki: "Mamo, nie piewaj! Jest noc, wsiści pią!" - czytamy w felietonie Skrzyneckiej. Dawno się tak nie uśmialiśmy. Was też to rozbawiło? Zobacz: Skrzynecka też ma sposób na paparazzi. Pozwala im na jedną rzecz Katarzyna Skrzynecka z mężem i córką:

Wojciech Łuszczykiewicz o wypadku Joanny L.
ONS
Newsy
Lider Video atakuje Skrzynecką za obronę Joanny L.: Łoiła do późna w nocy!
Nie ma litości dla aktorek

Nie milkną echa afery z Joanną L . w roli głównej, która w ubiegły poniedziałek spowodowała wypadek będąc pod wpływem alkoholu. W oświadczeniu przesłanym mediom aktorka przeprosiła wszystkich za incydent. W głośnej sprawie swój głos zabrało już kilka gwiazd. Niektóre z nich zacięcie jej bronią. Przypomnijmy: Głogowska o Joannie L.: Jest traktowana jak prawdziwa kryminalistka. Żal mi jej Jedną z osób, która stanęła po stronie Joanny L. była Katarzyna Skrzynecka , która w rozmowie z lifestyle.newseria.pl opowiedziała, że tuż po wypadku widziała aktorkę trzeźwą i rzetelnie pracującą. Jest przekonana, że media chcą ją po prostu zniszczyć. Jestem pierwszym ze świadków, który widział Joasię całkowicie trzeźwą, rzetelnie pracującą i uważam, że media usiłują z niej zrobić wroga publicznego, lincz publiczny jest dalece niesprawiedliwy, bardzo współczuję jej tej sytuacji. 90 procent z nas miało w życiu setki takich sytuacji, kiedy będąc na kolacji z przyjaciółmi wypiło wino czy kilka lampek wina i nawet nie pomyślało, wstając następnego dnia, czując się osobą zupełnie trzeźwą, że może jeszcze coś w organizmie zostało. Dzieje się jej wielka krzywda - przekonywała Skrzynecka Jej słowa nie uszły uwadze liderowi zespołu "Video". Wojciech Łuszczykiewicz na swoim Facebooku mocno skrytykowała Katarzynę i jest pewny, że Joanna L. tuż przed wypadkiem piła alkohol całą noc: Pani Katarzyno Skrzynecka. Zapewne nie czyta Pani mojego FB, ale mam nadzieję, że znajomi doniosą. Słucham właśnie Pani bełkotu na temat pani Liszowskiej i nie mogę uwierzyć, że była Pani w stanie wyartykułować tak zatrważające bzdury . 1,2 promila o 10 rano (jeśli to prawda) nie oznacza, że Pani Psiapsiółka wypiła lampkę wina, przegryzła cukierkiem z advocatem i kilka godzin pózniej wsiadła nieświadoma do auta. 1,2 promila o 10 rano...

Katarzyna Skrzynecka zagra w hollywoodzkim filmie
ONS
Newsy
Wow! Skrzynecka dostała główną rolę w hollywoodzkim filmie
Katarzyna ma powody do radości

Kariera Katarzyny Skrzyneckiej mocno odżyła tuż po jej brawurowym zwycięstwie w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Gwiazda najpierw pojawiła się w nim jako uczestniczka, teraz jest jurorką. Aktorka otrzymała również kilka innych intratnych propozycji, jednak rezygnowała z nich ze względy na macierzyństwo. Przypomnijmy:  Skrzynecka rezygnuje z intratnych kontraktów. Powód jest jeden Teraz wszystko może się zmienić. Jak donosi "Flesz", Skrzynecka otrzymała zaproszenie na casting do filmu słynnego hollywoodzkiego reżysera i aktora, Stevena Baldwina, brata słynnego Aleca . Katarzyna nie mogła w to uwierzyć. Gwiazdor chce nakręcić swój nowy film "Basia" właśnie w Polsce, a aktorka wydaje mu się być odpowiednią osobą: Jest sympatyczną osobą, hołduje rodzinnym wartościom, poza tym ma jeszcze jedną ogromną zaletę: bardzo dobrze mówi po angielsku - tłumaczy Barbara Ziembicka z FT Films, polski koproducent "Basi" Produkcję ma zobaczyć cały świat, na czele z Hollywood. Co na to sama zainteresowana? Długo rozmawialiśmy, zresztą nie tylko o produkcjach filmowych . Czułam się zaszczycona tym, że mogłam go poznać osobiście .  - mówi Katarzyna W filmie pojawią się również Dorota Chotecka oraz Radosław Pazura . Życzymy powodzenia. Zobacz: Skrzynecka posłała córkę do przedszkola. Płaci za nie pokaźną sumę   Katarzyna Skrzynecka na wakacjach:

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner