Zdjęcia do "Kogel Mogel 4" ruszyły w połowie lipca! Oczywiście w kontynuacji kultowej komedii nie zabraknie uwielbianych i znanych nam już dobrze postaci, ale także pojawią się nowi bohaterowie, którzy z pewnością nieźle namieszają! Postarała się o to sama Ilona Łepkowska, która ponownie odpowiada za scenariusz do tej produkcji. 

Zobacz także: Katarzyna Skrzynecka pokazała efekty farbowania włosów w domu. Udana metamorfoza? 

Jedną z najbardziej barwnych postaci, którą poznaliśmy w trzeciej części komedii jest Marlenka, czyli ukochana Piotrusia Wolańskiego. W rolę bardzo ekscentrycznej i charyzmatycznej Marlenki doskonale wcieliła się Katarzyna Skrzynecka. Jej bohaterka dostarczyła nam mnóstwo śmiechu, ale w czwartej części możemy liczyć na podwójną dawkę dobrej zabawy! W "Kogel Mogel 4" pojawi się nowa postać, mianowicie mamusia Marlenki! Jak zdradziła nam Katarzyna Skrzynecka, jeśli myśleliście, że "gorzej być nie może", to szybko zmienicie zdanie. 

Kto wcieli się w postać mamusi Marlenki? Czego możemy się spodziewać po nowej bohaterce? Odpowiedzi na te i inne pytania, znajdziecie oglądając nasze wideo powyżej! 

Maciej Zakościelny i Katarzyna Skrzynecka w filmie "Kogel Mogel"
Instagram