Kasia Skrzynecka w różowej sukience

Katarzyna Skrzynecka niedawno pochwaliła się na Instagramie, że jest na diecie i w zaledwie 5 tygodni udało jej się schudnąć aż 10 kilogramów. Na zdjęciach widać, że aktorka wygląda doskonale. Przyznała wtedy, że jest na detoksie wegańskim, dzięki któremu nie tylko traci zbędne kilogramy, ale pomaga jej też poprawić ogólną kondycję organizmu:

5 tygodni 🥗 - 10kg 🥗😊 Fajnie 👍 Cieszę się ☀️ Trochę widać po ramionach... nogach... po smuklejszej paszczęce też 😉😉😉 To zaledwie połowa drogi 👍👍👍 i niełatwo ... Detoks wegański bardzo skuteczny 👍👍👍 i wyprowadza z różnych kłopotów zdrowotnych 👍 - pochwaliła się wtedy na  Instagramie aktorka. 

Okazuje się, że to nie koniec drogi i gwiazda nadal chudnie! Zobaczcie, ile już zrzuciła...

Spektakularna dieta Katarzyny Skrzyneckiej!

Teraz gwiazda z rodziną wyjechała na wakacje i podczas jednego z wieczorów opublikowała filmik, na którym tańczy z radości. Okazuje się, że ma powody do radości i to niemałe! Katarzyna Skrzynecka schudła prawie 15 kilogramów w dwa miesiące:

2/3 założonego planu osiągnięte! -14 kg w 8 tygodni. Hurraaa!! Do menu stopniowo powracają chude ryby i owoce morza. Wszystko z umiarem i oczywiście nadal full świeżych warzyw - napisała Katarzyna Skrzynecka podczas pobytu w Tunezji.

Gwiazda ma założony plan, zgodnie z którym chce zrzucić 20 kilogramów. Patrząc na jej dotychczasowy sukces, nie powinno być z tym problemów. One mogą się pojawić dopiero po diecie! W końcu efekt jojo może dopaść każdego!

Fani aktorki martwią się o jej zdrowie!

Internauci gratulują Katarzynie Skrzyneckiej wytrwałości w dążeniu do celu i komplementują jej nowy wygląd. Utrata tylu kilogramów jest już bardzo zauważalna. Jednak w komentarzach pojawia się też troska o aktorkę, która schudła w bardzo krótkim czasie. Niektórzy piszą wprost, że będzie bardzo trudno powstrzymać efekt jojo:

Życzę skutecznej ucieczki przed wrednym efektem jo-jo. Wynik imponuje ale czas jego realizacji lekko przeraża.

Gratuluje. Oby nie bylo efektu jojo.. to duzo zrzucone w krotkim okresie czasu. Jeszcze raz gratuluje

Gwiazda postanowiła odpowiedzieć na jeden z krytycznych komentarzy i wprost napisała, że ma wszystko pod kontrolą i nie obawia się zakończenia diety:

Mnie nic nie przeraża ✌😊 Wszystko pod pełną kontrolą 👍 Ale jak widać, zawsze znajdą się żądni sensacji i źle życzący. - napisała Katarzyna Skrzynecka na Instagramie.

Życzymy dalszej wytrwałości w diecie i trzymamy kciuki za pełen sukces metamorfozy!

 

 

 

Niedawno aktorka chwaliła się, że schudła 10 kilogramów!

Katarzyna Skrzynecka metamorfoza
Instagram

 

Więcej na temat Katarzyna Skrzynecka