Gwiazdy o swoich występach na Top Trendach 2013
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy

Co zobaczymy podczas pierwszego dnia Festiwalu Top Trendy 2013?

Gwiazdy zdradziły nam kulisy swoich występów

Dziś pierwszy dzień Festiwalu Top Trendy 2013. Wieczorem czekają nas: koncert Top oraz dwa jubileusze - grupy Big Cyc i zespołu Hey. Zgromadzona w Operze Leśnej publiczność, jak i widzowie przed telewizorami z pewnością zapamiętają oba koncerty na długi czas.

Krzysztof Skiba z ekipą przygotowali specjalne show, podczas którego wykonają swoje największe przeboje.

- Będzie się działo. Duże widowisko, niepowtarzalne z udziałem wielu zaskakujących gości. Pojawi się między innymi Krzysztof Ibisz w roli dresiarza. Oprócz tego kilka happeninigów i performance'ów scenicznych z udziałem wspaniałych dziewcząt - zdradził Skiba.


Drugim jubileuszowym koncertem w ramach tegorocznych Top Trendów będzie występ grupy Hey. Katarzyna Nosowska, która zazwyczaj na scenie pojawia się w ascetycznej oprawie w rozmowie z AfterParty.pl zdradziła, że występ zespołu będzie miał spektakularną oprawę wizualną.

- My będziemy sobą. Natomiast tam z tyłu za nami, widziałam wczoraj na próbie, dzieją się niezwykłe rzeczy. To jest ogromna po prostu ilość jakiś cudów techniki.


Po takich wyznaniach gwiazd, jesteśmy pewni, że dzisiejsze koncerty będą wydarzeniami, które być może zapiszą się w historii imprezy. Przypominamy, że Festiwal Top Trendy 2013 na żywo transmituje Telewizja Polsat.Gwiazdy podczas sopockiej konferencji Top Trendów 2013:
Kulisy Festiwalu Top Trendy 2013
Newsy
Tak wyglądał pierwszy dzień Festiwalu Top Trendy 2013
Zobaczcie, co działo się za kulisami muzycznego wydarzenia

Pierwszy dzień tegorocznego Festiwalu Top Trendy 2013 za nami. Wczorajszy dzień przyniósł wiele muzycznyc emocji i dobrej zabawy. Wszystko za sprawą trzech fenomenalnych koncertów: 25-lecia grupy Big cyc , koncertu "TOP" oraz recitalu zespołu Hey . Kamera AfterParty.pl była za kulisami tego wielkiego muzycznego przedsięwzięcia. Jak to bywa przy tego typu wydarzeniach, na backstage'u sporo się działo. Tłumy gwiazd, fotoreporterzy bijący się o jak najlepsze ujęcie, piski fanów stojących pod płotem to tylko niektóre z rzeczy jakie zarejestrowaliśmy. Zobaczcie co wypatrzyła nasza kamera: Polecamy: Bednarek, Peszek, Hey... Kto sprzedał najwięcej płyt? Big Cyc dał czadu na Top Trendach Brawurowy występ Hey na Top Trendy 2013 Tak wyglądały gwiazdy podczas pierwszego dnia Festiwalu Top Trendy 2013:

Gwiazdy na festiwalu Top Trendy 2013
ONS
Newsy
Top Trendy 2013: Ujawniamy PEŁNĄ LISTĘ gwiazd!
Lisowska, Bednarek, Dąbrowska... Kto jeszcze?

Już na początku czerwca w Sopocie odbędzie się kolejna edycja popularnego festiwalu muzycznego Top Trendy . Skupia on wokół siebie największe gwiazdy polskiej muzyki, a także debiutantów, którzy dopiero chcą zaistnieć na scenie. Podobnie będzie w tym roku. AfterParty.pl dotarło do listy artystów, którzy wystąpią na tegorocznym festiwalu i nie brakuje dużych nazwisk . Koncerty zostały podzielone na trzy części: TOP - czyli najlepiej sprzedający się wykonawcy w 2012 roku, TRENDY - występy konkursowe debiutantów i NAJWIĘKSZE PRZEBOJE czyli wokaliści, których hity mogliśmy przez ostatnie 12 miesięcy usłyszeć najczęściej. Z naszej informacji wynika, że wśród najlepiej sprzedających się gwiazd zobaczymy i usłyszymy m.in. Kamila Bednarka , Anię Dąbrowską , Julę , Marię Peszek czy Andrzeja Piasecznego . Z największymi przebojami minionego roku na scenie zaprezentują się m.in. Ewelina Lisowska , Jula , Łukasz Zagrobelny czy zespół LemON . Swój jubileusz świętować będą grupy: Hey (20 lat) i Big Cyc . 7 czerwca 2013 w Operze Leśnej wystąpią m.in.: Artur Andrus, Kamil Bednarek, KNŻ, Maria Peszek i Andrzej Piaseczny. Atrakcją będą też koncerty jubileuszowe grupy Hey (20 lat) i Big Cyc. http://www.mowimyjak.pl/kultura/muzyka/festiwal-top-trendy-2013-7-9-czerwca-kto-wystapi-na-festiwalu-gdzie-kupic-bilety-na-top-trendy,58_55404.html 7 czerwca 2013 w Operze Leśnej wystąpią m.in.: Artur Andrus, Kamil Bednarek, KNŻ, Maria Peszek i Andrzej Piaseczny. Atrakcją będą też koncerty jubileuszowe grupy Hey (20 lat) i Big Cyc. http://www.mowimyjak.pl/kultura/muzyka/festiwal-top-trendy-2013-7-9-czerwca-kto-wystapi-na-festiwalu-gdzie-kupic-bilety-na-top-trendy,58_55404.html 7 czerwca 2013 w Operze Leśnej wystąpią m.in.: Artur Andrus, Kamil Bednarek, KNŻ, Maria Peszek i Andrzej Piaseczny. Atrakcją będą też koncerty jubileuszowe grupy Hey (20...

Szymon Majewski na Top Trendy 2013
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy
TYLKO U NAS: Czy Szymon Majewski przejdzie do Polsatu?
Dziennikarz zdradza nam swoje plany

Pierwszy dzień festiwalu Top Trendy 2013 w Sopocie stał przede wszystkim pod znakiem koncertu TOP i jubileuszowych koncertów Big Cyca i zespołu HEY. Przypomnijmy: Tak wyglądał pierszy dzień Festiwalu Top Trendy 2013 Jednym z niespodziewanych gości festiwalu był Szymon Majewski , który wystąpił w specjalnej roli w trakcie show grupy Big Cyc. W rozmowie z AfterParty.pl Majewski zdradził skąd wziął się pomysł pojawienia w Sopocie i czy planuje dłuższą współpracę z telewizją Polsat. Zobacz wideo: Zobacz też galerię zdjęć z pierwszego dnia festiwalu Top Trendy 2013 w Sopocie:

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner