Katarzyna Niezgoda

Schudła ponad 40 kilogramów i pokazała się w bikini! Kasia Niezgoda nigdy wcześniej nie wyglądała tak rewelacyjnie!

Katarzyna Niezgoda

Kasia Niezgoda wyraźnie odsunęła się od polskiego show-biznesu. Na palcach jednej ręki można policzyć, na ilu eventach dla gwiazd pojawiła się w tym roku. Jest jednak bardzo aktywna w mediach społecznościowych, informuje fanów na bieżąco co się u niej dzieje. Wczorajszy post zaszokował fanów, bo Kasia Niezgoda pokazała się w kostiumie kąpielowym. Jak w nim wygląda? Sami zobaczcie!

 

Katarzyna Niezgoda w bikini!

Od rozstania Kasi z Tomkiem Kammelem minęły już prawie trzy lata. To wtedy bizneswoman usunęła się w cień i skupiła na pracy bez ścianek i bez blasku fleszy reporterów.

 

Jakiś czas temu udzieliła wywiadu Vivie, w którym opowiedziała, kto zmotywował ją do zdrowszego trybu życia i pomógł jej schudnąć blisko 40 kg:

Wskazówka na mojej wadze pokazywała, że weszłam w jakiś stan chorobowy. Ważyłam wtedy chyba około stu dwudziestu kilogramów i wreszcie moja przyjaciółka zdobyła się na odwagę, mówiąc mi dosadnie, że powinnam coś ze sobą zrobić” - wspomina.

Teraz jej waga musi pokazywać jeszcze mniej! Kasia pokazała się w bikini podczas wakacji i ewidentnie widać, że zrzuciła jeszcze więcej kilogramów! Przy okazji upomniała paparazzi, którzy raz po raz robią jej niekorzystane zdjęcia:

Pozdrawiam z urlopu! Zdjęcia z plaży robione od lat, wielokrotnie w najbardziej niekorzystnych ujęciach i upubliczniane bez mojej zgody są przekroczeniem granicy dobrego smaku i prywatności!!! Nie boję się odważnych ujęć, ale proszę o uszanowanie mojego wolnego czasu, oczywiście serdecznie pozdrawiam paparazzi którzy jak zawsze skutecznie mnie znajdą - podpisała.

Zgadzacie się z jej stanowiskiem? Jak oceniacie jej metamorfozę?

 

Polecamy: Odchudzona Katarzyna Niezgoda na Balu Dziennikarzy! W tak seksownej kreacji jeszcze jej nie widzieliście!

 

Katarzyna Niezgoda w bikini

 

Jest mniej medialna, niż za czasów związku z Kammelem.

Katarzyna Niezgoda
ONS

Więcej na temat Katarzyna Niezgoda
Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41