Katarzyna Niezgoda w czarnym futerku
Materiały prasowe

Katarzyna Niezgoda pokazała sylwestrową stylizację! Wielka metamorfoza byłej partnerki Kammela zachwyciła internautów!

Katarzyna Niezgoda w czarnym futerku
Materiały prasowe

Katarzyna Niezgoda, odkąd rozstała się z Tomaszem Kammelem, przeszła ogromną metamorfozę. Była partnerka prezentera zaczęła pracować nad swoją sylwetką, a także zmieniła styl ubioru oraz fryzurę! Cała przemiana bardzo korzystnie wpłynęła na jej wizerunek i widać, że bizneswoman nabrała pewności siebie! Teraz Katarzyna Niezgoda znowu pozytywnie zaskoczyła internautów! Gwiazda pochwaliła się swoją kreacją sylwestrową i nowym wyglądem! Zobaczcie prezentuje się Kasia Niezgoda.

Zobacz także: Diety polskich gwiazd! Jaki jest sekret ich smukłej sylwetki? Rekordzista schudł aż 160 kg!

Kasia Niezgoda zaskakuje wyglądem

Tomasz Kammel i Katarzyna Niezgoda przez lata tworzyli zgraną i kochającą się parę. Niestety, w pewnym momencie ich uczucie wygasło i dopiero po latach była partnerka prezentera przyznała, że nie zdawała sobie sprawy z tego, jakie konsekwencje niesie za sobą związek z osobą medialną. Jednak bizneswoman postanowiła wykorzystać fakt bycia singielką i zaczęła pracować nad swoim wyglądem. Katarzynie Niezgodzie udało się dużo schudnąć, a efekty są widoczne gołym okiem!

Na najnowszym zdjęciu, dodanym przez Katarzynę Niezgodę na Instagrama, gwiazda prezentuje się fenomenalnie! Sukienka którą wybrała, podkreśliła jej wyszczuploną sylwetkę oraz piękne nogi! Do całej stylizacji dobrała czarne sandałki. Ponadto jasne blond włosy dodatkowo odmłodziły byłą partnerką Tomasza Kammela! Fani nie kryją zachwytu nad jej nowym wyglądem! 

- Wow, wow i jeszcze raz wow😍😍😍

- Wyglądasz obłędnie! 

- Piękna j olśniewająca jak zawsze!!!

- Stylizacja nieziemsko ❤️👏👏👏👏 - piszą fani gwiazdy. 

A Wam, jak podoba się stylizacja i metamorfoza Katarzyny Niezgody? 

Efekty jej pracy nad swoim wyglądem są widoczne gołym okiem! 

 

 

Przeładuj

Daria Widawska o zarobkach w czasach pandemii! "Był czas zarabiania większych pieniędzy i nie odłożyliśmy"

zobacz 02:08