Katarzyna Grochola, Dorota Szelągowska
ONS

Katarzyna Grochola komentuje doniesienia o ciąży swojej córki - Doroty Szelągowskiej!

Katarzyna Grochola, Dorota Szelągowska
ONS

Znana pisarka Katarzyna Grochola zabrała głos w sprawie doniesień o ciąży jej córki, Doroty Szelągowskiej. Kilka dni temu media obiegła informacja, że gwiazda TVN style spodziewa się swojego drugiego dziecka. Prezenterka oficjalnie nie potwierdziła tych doniesień. Jednak zamieściła na Facebooku bardzo wymowny komentarz, w którym napisała, że "ciąża to nie choroba". Czy wypowiedź Katarzyny Grocholi ostatecznie potwierdza, że Dorota Szelągowska jest w ciąży?

 

Zobacz też: PLEBISCYT Wybieramy najlepszą fryzurę Doroty Szelągowskiej! Z prostą grzywką czy jednak bez? Głosuj!

 

Katarzyna Grochola potwierdza ciążę Doroty Szelągowskiej

Owszem! Katarzyna Grochola w wypowiedzi dla "Super Expressu" potwierdziła, że 36-letnia Dorota Szelągowska spodziewa się drugiego dziecka. Gwiazda wychowuje już 17-letniego syna Antoniego. Po rozwodzie z Adamem Sztabą, Dorota Szelągowska związała się z nowym mężczyzną, którego tożsamość chroni przed mediami. Wiadomo, że mistrzyni metamorfoz mieszkań i domów jest bardzo szczęśliwa, oraz że ona i jej nowy ukochany już wkrótce zostaną rodzicami.

 

Jeżeli mój drugi wnuczek lub wnuczka będą tak udane jak pierwsze, to tylko pozazdrościć. Oczywiście, że jestem szczęśliwa - powiedziała Katarzyna Grochola w wywiadzie dla tabloidu.

 

Zarówno przyszłej mamie, jak i babci, składamy serdeczne gratulacje! 

 

Polecamy: Ciąża po 35. roku życia musi być szczególnie nadzorowana

 

Katarzyna Grochola potwierdziła ciążę swojej córki!

Katarzyna Grochola w niebieskich butach

 

Dorota Szelągowska spodziewa się drugiego dziecka. Gratulujemy!

Dorota Szelągowska w nowej fryzurze
East News

Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05