Kasia Glinka w białej sukni

Katarzyna Glinka pokazała wózek swojego synka. Znamy markę i cenę! 

Kasia Glinka w białej sukni

Katarzyna Glinka opublikowała w sieci nowe zdjęcie, na którym widać wózek jej synka. Jaką bryką "wozi" się mały Leo? Gwiazda serialu "Barwy szczęścia" wybrała dla swojej najmłoszej pociechy bardzo stylowy pojazd w granatowym kolorze z brązowym wykończeniem. Znamy markę i cenę wózka syna Katarzyny Glinki! Fajny? Zobaczcie sami!

Katarzyna Glinka pokazała wózek syna

Baby boom w polskim show-biznesie trwa w najlepsze. Już wkrótce swoje pociechy urodzą m.in. Małgorzata Rozenek, Agnieszka Radwańska czy Lara Gessler, a ostatnio mamą została m.in. Katarzyna Glinka. Aktorka blisko miesiąc temu urodziła drugie dziecko. Na świecie pojawił się wówczas jej syn, mały Leo. Radosną wiadomość o narodzinach chłopca przekazała wtedy dumna mama, która opublikowała pierwsze zdjęcie z maleństwem. Od tamtej chwili Katarzyna Glinka chętnie publikuje w sieci fotki na których możemy zobaczyć Leo.

Ostatnio gwiazda serialu "Barwy szczęścia" pochwaliła się fotką na której możemy zobaczyć, jaki wózek wybrała dla młodszego synka. Okazuje się, że Katarzyna Glinka zdecydowała się na wózek w ciemnym, granatowym kolorze z brązowy elementami. 

Aktorka wybrała wózek marki Egg, który wygląda bardzo stylowo i klasycznie.  Ile kosztuje to cudo? W sieci znaleźliśmy ten sam wózek w opcji 2w1, czyli wózek spacerowy plus gondola, za ponad 3 tysiące złotych.

Zobaczcie sami, jak wygląda wózek synka Katarzyny Glinki!  Fajny? Naszym zdaniem bardzo!

Zobacz także: Radosław Majdan przez przypadek pokazał wózek dziecka! Wybrali z Małgosią klasyczny model

Katarzyna Glinka pokazała wózek syna.

 

Aktorka zdecydowała się na stylowy pojazd marki Egg w ciemnym kolorze.

Katarzyna Glinka z wózkiem i synem
Instagram

 

Więcej na temat Katarzyna Glinka
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48