Katarzyna Glinka w związanych włosach

Katarzyna Glinka żałuje udziału w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Jast komentarz aktorki!

Katarzyna Glinka w związanych włosach

Katarzyna Glinka skomentowała rewelacje, że ponoć narzeka na swoją cerę po udziale w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Piątkowy "Super Express" przytoczył jej wypowiedź, że kondycja jej skóry po show jest w fatalnym stanie. Teraz Katarzyna Glinka mówi: "Wszystkie doniesienia o mojej zniszczonej skórze są bzdurą!"

Katarzyna Glinka o swojej cerze

Gwiazda wzięła udział w jesiennej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". To było dla niej ogromne wyzwanie i mogła pokazać swoje umiejętności zarówno wokalne, jak i aktorskie. Piątkowy "Super Express" doniósł jednak, że liczne metamorfozy z użyciem różnych specyfików sprawiły, że jej cera nie jest w najlepszej kondycji. Katarzyna Glinka powiedziała  w tabloidzie:

Nie poprawia mi humoru kosmetyczka, bo kojarzy mi się z pracą, a nie relaksem. W programie "Twoja twarz brzmi znajomo’"mamy doklejane elementy ciała postaci, w które się wcielamy. Potem, gdy zostają zerwane, zostawiają ślad. Skóra wymaga wyjątkowo intensywnej pielęgnacji. Chodzę na różne zabiegi, ale raczej z konieczności.

Katarzyna Glinka: Nie wydaje 4000 na zabiegi!

Wypowiedź ta wywołała falę spekulacji, że aktorka żałuje udziału w "Twoja twarz Brzmi Znajomo", bo musi teraz ratować cerę.

Katarzyna Glinka stanowczo temu zaprzecza:

Z przyjemnością donoszę, że moja twarz ma się dobrze,choć przyznam ,że kiedy patrzę na siebie rano po przebudzeniu to ta twarz nie wygląda mi znajomo:):):)):) no cóż latka lecą...:) jednocześnie informuję ,że przygoda z TTBZ to doświadczenie,które polecam każdemu i gdyby była taka możliwość wzięłabym w nim udział jeszcze raz! to był cudowny czas:):):)

Aktorka odnosi się też do informacji o rzekomym ratowaniu twarzy:


Wszystkie doniesienia o mojej zniszczonej skórze są bzdurą. Nie muszę odbudowywać twarzy po programie. Nie wydaję 4000 PLN miesięcznie na zabiegi jak donoszą "dobrze poinformowani". To dzięki tym metamorfozom własnie mogłam wcielić się w dziesięć rożnych postaci i zagrać dziesięć rożnych ról. I to właśnie w tym programie jest najcenniejsze. Pobyć Donną Summer bezcenne:):):)

Gdy wspominamy Katarzynę Glinkę jako Hannę Banaszak, też myślimy że było warto:)

 

Zobacz: Kasia Glinka: „Mam bardzo wyrozumiałego...” O kim mówi?

 

Katarzyna Glinka jako Hanna Banaszak w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Kasia Glinka jako Hanna Banaszak w TTBZ
Polsat

Katarzyna Glinka jako Donna Summer w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Katarzyna Glinka jako Donna Summer w utworze „Hot Stuff”, Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4. edycja 9. odcinek, 31 października 2015
Maciej Zawada

Katarzyna Glinka na mieście

Katarzyna Glinka z synem pod studiem Pytania na Śniadanie

Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36