ONS

Katarzyna Glinka jest w ciąży!

ONS

Po Annie Musze i Katarzynie Skrzyneckiej, kolejna rodzima gwiazda jest w stanie stanie błogosławionym. Tym razem aktorka znana głównie z serialu "Barwy szczęścia", Katarzyna Glinka. Informacje o jej ciąży zaczęły wypływać do mediów już jakiś czas temu, ale menadżerka gwiazdy stanowczo im zaprzeczała.


- To nieprawda, nie jestem w ciąży! Może ktoś drogą dedukcji przypisał mi tę ciążę? Bo faktycznie mam zagrać w nowym serialu 'Ciężarówki', gdzie bohaterkami są właśnie kobiety ciężarne - powiedziała Glinka w rozmowie z "Super Expressem" miesiąc temu.


Teraz jednak, jak zapewnia "Fakt", doniesienia o ciąży Glinki są pewne. Chociaż sama aktorka i jej partner, biznesmen Przemysław Gołdon, nie potwierdzają to też nie zaprzeczają informacji. O wiele chętniej na ten temat mówią przyjaciele pary:


- Obydwoje są bardzo szczęśliwi i już nie mogą się doczekać momentu, kiedy maluch przyjdzie na świat - mówi osoba z otoczenia Katarzyny Glinki w rozmowie z "Faktem".


Glinka zostanie matką na początku przyszłego roku. Gratulujemy!


chimera

Więcej na temat Katarzyna Glinka
Przeładuj

Pierwsza scena filmu "Artyści przeciw nienawiści" zaczyna się od... przekleństw Dody! Artystka zdradza kulisy tej sytuacji

zobacz 00:49