Party Stories
Katarzyna Figura na okładce "Vivy!"
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy

Figura na okładce "Vivy!": Czas na zmiany w życiu

Aktorka otwiera nowy etap życia. Co jeszcze w numerze?

Już jutro do sklepów trafi najnowszy numer "Vivy!". Tym razem na okładce Katarzyna Figura. Aktorka rozpoczyna nowy etap w swoim życiu. W szczerym wywiadzie opowiedziała o rozwodzie, a także najbliższych planach zawodowych.

Ponadto w magazynie znajdziemy rozmowy z Maciejem Dowborem oraz Joanną i Natalią Klimas. Uwagi wart jest również artykuł odsłaniający kulisy życia Wojciecha Fibaka. Jaki na prawdę jest legendarny polski tenisista?

Nowy numer "Vivy!" w sprzedaży od jutra za 2,99 złotych! Kupisz go także z filmem "Poradnik Pozytywnego Myślenia".

Kasia Figura na okładce Vivy

Katarzyna Figura z synem Aleksandrem Chmielewskim:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Newsy
Katarzyna Figura była bita i poniżana. "Ukrywałam jak jest naprawdę"
Szokujące wyznanie aktorki na łamach "Vivy!"

Już od jutra w kioskach nowy numer magazynu "Viva!" a w nim chyba najbardziej przejmujący wywiad z gwiazdą jaki kiedykolwiek powstał . Katarzyna Figura na łamach magazynu zdecydowała się wyznać szokującą prawdę o swoim życiu. We wstępie do wywiadu czytamy: - Przez lata ukrywałam jak naprawdę wygląda moje prywatne życie. Dlaczego? Która kobieta chce przyznać, że tkwi w toksycznym związku? Że jest poniżana, upokarzana, bita? I, co najgorsze, pozwala na to! W końcu postanowiłam się wyzwolić. Przede wszystkim dlatego, by ratować dzieci. W dalszej części wywiadu aktorka mówi szczerze: - Od lat jestem samotna i zmęczona. Wreszcie odważyłam się to wyrazić. Doznałam oczyszczenia. Zrozumiałam, że wszystko w życiu jest po coś. Dlaczego Katarzyna Figura zdecydowała się wyznać prawdę dopiero teraz? - Wiem, że wiele kobiet jest w podobnej sytuacji, tylko one nie mają odwagi, żeby wołać o pomoc. Dlatego opowiadam moją historię, by dać im siłę i wiarę, że one też mogą zmienić swoje życie . Cały wywiad, tylko na łamach magazynu "Viva!" od jutra w kioskach. A tak Kasia Figura prezentowała się z mężem na publicznych wydarzeniach:

ONS
Newsy
Figura pomaga zaistnieć swojemu synowi
"Szykujemy z Aleksem kilka wspólnych projektów"-przyznaje gwiazda

Kilka miesięcy temu Katarzyna Figura po raz pierwszy pokazała swojego dorosłego już syna Aleksandra Chmielewskiego. Słynna aktorka zdecydowała się wówczas na wspólną sesję zdjęciową do magazynu "Viva!" (zobacz: Kasia Figura pokazała syna na okładce "Vivy" ). Już kilka dni później aktorka razem z Aleksandrem pojawiła się w studiu "Dzień Dobry TVN" gdzie broniła syna, którego oskarżano, że próbuje się wylansować u boku słynnej matki. Okazuje się jednak, że wspólna sesja była dopiero początkiem kariery początkującego aktora. Katarzyna Figura w rozmowie z "Super Expressem" przyznała, że rozpoczyna współpracę z synem. - Przedstawiłam Aleksa światu. Myślę, że jest tego wart- wyznała aktorka. Szykujemy z Aleksem kilka wspólnych projektów, zarówno filmowych, jak i teatralnych . Myślicie, że Aleksander Chmielewski ma szansę powtórzyć sukces swojej matki?  

Katarzyna Figura na okładce magazynu Viva
Viva!
Newsy
Radosna Katarzyna Figura na okładce Vivy!: Znalazłam szczęście nad morzem
Nowe wydanie magazynu już w sprzedaży

Katarzyna Figura od jakiegoś czasu musi zmagać się z plotkami dotyczącymi jej życia osobistego. Aktorka, która rozstała się z ojcem swoich dzieci próbuje jednak odzyskać spokój. W najnowszym wydaniu magazynu Viva! Figura  w wywiadzie zdradza, że znowu jest szczęśliwa.Okazuje się, że aktorka rozpoczyna swoje życie od nowa . Co  jeszcze znajdziecie w najnowszym numerze Vivy? Dowiemy się o sekretach aktorskiego małżeństwa Romy Gąsiorowskiej i Michała Żurawskiego. Gwiazda sprzed lat, Krzysztof Antkowiak zdradzi dokąd zaprowadził go "Zakazany owoc"  a na przykładzie Iris Apfel będziemy mogli ocenić czy 93-letnia kobieta może zostać ikoną stylu . Więcej informacji o gwiazdach w najnowszym wydaniu Vivy! Już w kioskach. Zobacz na Polki.pl: Dieta Katarzyny Figury  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner