KInga M jak miłość
fot. MTL Maxfilm

Katarzyna Cichopek zdradziła kulisy pracy w „M jak miłość”. Zabraniają jej robić jednej rzeczy

KInga M jak miłość
fot. MTL Maxfilm

"M jak miłość" przyniosło Katarzynie Cichopek ogromną rozpoznawalność. Jednak jak się okazuje, sława zawsze ma swoją cenę. Aktorka, która od lat wciela się w postać Kingi Zduńskiej, postanowiła zdradzić z czym wiąże się praca na planie popularnego serialu. Gwiazda została zobowiązana kontraktem, który zabrania jej zrobienia jednej rzeczy. Takie poświecenie wielu kobietom może nie mieścić się w głowie.

Zobacz także: Kasia Cichopek zaliczyła wstydliwą wpadkę na wizji... Chyba nikt nie chciałby być na jej miejscu 

Katarzyna Cichopek od lat nie zrobiła jednej rzeczy. Nie pozwala jej na to praca w "M jak miłość"

Role wymagają od aktorów wielu poświęceń. Niejednokrotnie gwiazdy na potrzeby filmu czy serialu musiały zmieniać swój wizerunek, lub - jak w przypadku Katarzyny Cichopek - go nie zmieniać. Ci, którzy bacznie obserwują życie aktorki, mogli zauważyć, że od lat nie zmieniła swojej fryzury. Jak się okazuje, wcale nie z własnej woli. W rozmowie z portalem Jastrzabpost.pl, gwiazda ujawniła nieznane dotąd szczegóły:

Na metamorfozy nie pozwala mi moja praca. Jestem związana kontraktem z "M jak Miłość" z ciągłością mojej postaci, więc wszelkiego rodzaju zmiany, nawet jeżeli chodzi o długość włosów, już nie wspomnę o kolorze, muszą być wcześniej zgłoszone, konsultowane. Muszą być wpisane w scenariusz i cykl produkcji. Aby zgrać wszystko, żeby nie było kontynuacji jakiś zaległych scen

Jak się okazuje, odkąd Katarzyna Cichopek występuje w "M jak miłość" tylko raz w życiu zdecydowała się postąpić wbrew kontraktowi. Jednak kiedy obcięła włosy, szybko tego pożałowała. Drugi raz raczej się na to nie odważy. 

Jeden raz tak zrobiłam i obcięłam włosy na bardzo, bardzo krótko. Doświadczyłam, jak bardzo jest to skomplikowany proces, jeśli chodzi produkcję serialu, więc raczej nie eksperymentuję - dodała. 

Aktorka jednak nie wydaje się być zmartwiona tym faktem i choć póki co nie zobaczymy jej w nowej fryzurze, Katarzyna Cichopek chętnie bawi się stylizacjami, które zachwycają i inspirują jej fanki, a także makijażem i paznokciami - te jednak, ze względu na odgrywaną przez siebie rolę, zawsze stara się zachować w jednej stylistyce.

Chociaż czasem z paznokciami też jest tak, że mam zdjęcia tak rozstrzelone na przestrzeni miesiąca, że byłoby mi ciężko na planie przemalowywać na jeden kolor, żeby się zgadzał ze sceną, którą nagrałam wcześniej, więc zawsze stawiam na bardzo naturalne paznokcie, żeby nie mieć tego problemu - zdradziła w rozmowie z Jastrzabpost.pl

Spodziewałyście się, że gra w "M jak miłość" wymaga od Katarzyny Cichopek takich poświęceń? 

 

Katarzyna Cichopek od lat wciela się w postać Kingi Zduńskiej w "M jak miłość"

Katarzyna Cichopek na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

Zauważyłyście, że aktorka od lat nosi tę samą fryzurę?

Mieszkanie Katarzyny CIchopek kuchnia
Instagram

Jak się okazuje, na ostre cięcie czy nagłą zmianę w koloryzacji nie pozwala jej kontrakt! 

M jak miłość Kinga
MTL Maxfilm

 

Więcej na temat Katarzyna Cichopek
Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44