Kasia Cichopek z tortem dla córki

Katarzyna Cichopek urządziła imprezę urodzinową dla córki. Helenka ma już 6 lat!

Kasia Cichopek z tortem dla córki

Katarzyna Cichopek jest mamą dwójki dzieci: Helenki i Adama. Jej 6-letnia córka właśnie obchodziła urodziny i z tej okazji aktorka urządziła jej przyjęcie. Dumna mama relacją z urodzin pochwaliła się na Instagramie. Piękny tort, zabawy i tańce - tak wyglądały urodziny Helenki. Tylko spójrzcie na te zdjęcia! Widać, że Katarzyna Cichopek jest bardzo szczęśliwa, zobaczcie, co napisała...

Katarzyna Cichopek świętuje 6. urodziny córki!

W programie "Taniec z gwiazdami" Katarzyna Cichopek wystąpiła z Marcinem Hakielem. Niedługo potem na jaw wyszło, że razem z partnerem tanecznym tworzą parę również w życiu prywatnym. Obecnie są szczęśliwym małżeństwem z dwójką dzieci. 6-letnia Helena właśnie obchodziła urodziny i sławna mama złożyła jej życzenia w mediach społecznościowych, gdzie napisała:

6 lat temu na świat przyszło moje drugie największe szczęście - Helenka 🥰 dziś są jej urodziny, ale mam wrażenie, że to ja dostałam najpiękniejszy prezent, moją córeczkę. Sto lat moja Myszko. ❤️ - napisała Katarzyna Cichopek na Instagramie.

Na urodzinach jedną z atrakcji był tort z Arielką. Widać, że dziewczynka jest fanką bajek Disney'a. Katarzyna Cichopek zdecydowała się urządzić przyjęcie w akademii tańca, którą prowadzi razem z Marcinem Hakielem. Dzięki temu dzieci miały mnóstwo miejsca do zabawy. 

Urodzinowa stylizacja Katarzyny Cichopek

Katarzyna Cichopek uwielbia sukienki i nosi modele o każdej długości. Tym razem dumna mama zaprezentowała się tego w czerwonej sukience z falbanami i głębokim rozcięciem marki Just Paul. Do tego wybrała beżowe kozaki. Widać, że w tej stylizacji czuła się doskonale i tak też wyglądała! Sami spójrzcie...

 

Katarzyna Cichopek w czerwonej sukience na urodzinach córki prezentowała się doskonale.

Urodziny córki Katarzyny Cichopek
Instagram

 

Tort dla Helenki wygląda imponująco. Widać, że dziewczynka lubi bajki Disneya. 

Urodziny córki Katarzyny Cichopek
Instagram

Katarzyna Cichopek urodziny dla Helenki urządziła w akademii tańca Hakiel. 

Urodziny córki Katarzyny Cichopek
Instagram

 

 

Więcej na temat Katarzyna Cichopek
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17